Odposlech s detekcí pohybu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.18 16:41
Odposlech s detekcí pohybu

Ahoj, nenašel by se tu někdo, kdo tomuto vybavení rozumí a byl by mi schopný poradit jestli se dá sehnat odposlech s detekcí pohybu?

Reakce:
Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.18 21:44

Sehnat se určitě dá, zkus si pohlidat nějaké špionážní nebo kamerové stránky, co se na tohle zaměřujjí.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.18 22:45

@Majka636 Zatím jsem našla eshop spyexpert, ale netroufnu si teda jen tak něco vybrat bez toho aniž by mi někdo poradil.

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.18 08:29

@LauraIsova A máš nějaké konkrétnější požadavky?.. dívala jsem se, že kamer s detekcí pohybu mají hodně a nebo potřebuješ vyloženě nějakou odbornější radu, tak zavolej na tu jejich infolinku, kde ti určitě poradí.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.18 22:35

Ano, požadavky jsem měla, takže jsem přece jen zavolala na tu info linku, aby mi poradili a nakonec jsem objednala tenhle model www.spyexpert.cz/…tracker.html

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.18 09:32

@LauraIsova Tak to jsem ani nevěděla, že je u nich možnost nějaké „konzultace“ to je dobré vědět, protože kolikrát když člověk neví a nemá se s kým poradit, tak je to na prd

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.18 21:14

Spyexpert je jeden z nejlepších eshopů na kamerové a odposlechové zařízení, takže se není čeho bát.

Silvous06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.18 21:22

Docela mě ten eshop zaujal, protože budeme potřebovat bezpečností zařízení včetně odposlechu, ale mám docela obavy, co když se netrefím s výběrem a budu potřebovat nějaké zařízení vyměnit? Nemáte s tím zkušenost?

Karelpolacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.20 09:26

Máte osobní zkušenosti s použitím odposlechu? dáte mi prosím rady, jak kvalitně odposlouchávat větší místnost?

Tomiistomino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.20 13:15

Zkuste trochu popsat místnost, kterou chcete odposlouchávat, mohl bych pak poradit, jakým způsobem ji odposlouchávat. Možností je opravdu velká spousta.

Karelpolacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.20 00:21

Jedná se o větší kancelář, kde je veliký konferenční stůl pro několik lidí. Jinak je tam klasicky kancelářský nábytek, počítač skříně atd… Potřeboval bych něco malého, co se dá opravdu dobře ukrýt.

Tomiistomino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.20 00:12

Doporučoval bych se podívat na internetový obchod se špionážní technikou 1obchod. com, kde nakoupíte veškerou špionážní techniku za velice dobré ceny. Bral jsem tam už několik vychytávek.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu