Výživa zničených řas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarkiJ
1 příspěvek 27.6.15 23:19
Výživa zničených řas

Zdravím, brouzdám už docela dlouho po různých webovkách a hledám rady a recenze. Byla jsem dlouhodobě nemocná a bohužel dostalo mé tělo hodně zabrat. Bylo to hlavně poznat na pokožce, nehtech a řasách. Beru doplňky stravy. Dost se natírám a snažím se hodně pít, takže pokožka a nehty už jsou celkem cajk. Ale řasy mám pořád strašné. Narazila jsem na reklamu na nějaké sérum na řasy od značky revitalash. I na jejich stránky jsem se dívala. Přijde mi to jako rozumná varianta. A zdá se, že by mi to mohlo pomoci, když to pomohlo tolika ženám. Máte někdo s touto značkou nebo přímo se sérem vlastní zkušenosti? Mám celkem strach pouštět se do něčeho nového.

Reakce:
rosata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.15 12:35

Ahoj, ano, jejich sérum používám už asi dva měsíce a výsledek je opravdu velmi dobře vidět. Předčil moje očekávání, splnil vše, co slibuje. Moc doporučuji! Po výplatě plánuji koupit i jejich další výrobky z dekorativní kosmetiky a sérum na obočí.

Lucie3214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.15 21:58

Rosato, Odkud ho prosím kupuješ? Je k dostání v ČR nebo objednáváš ze zahraničí? Už jsem na něj viděla několik kladných recenzí u zahraničních blogerek :-)

rosata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 13:53

Ano, už je k dostání v ČR, kupuju ho přímo od dovozců z USA, mají oficiální stránky pro ČR: revitalashczech.cz, tak mrkni. Mají i plno dalších výrobků, včetně dekorativky :-)

Lucie3214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.15 14:05

Rosato, díky, tak to je super, zaujalo mě u nich na stránkách hned několik věcí (hlavně ty na řasy a obočí - samozřejmě). Už jsem si objednala sérum na řasy i na obočí a řasenku, tak jsem zvědavá :-)

Lucie3214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.15 13:01

Tak v pondělí už mi séra přišla a od večera mažu. Na obočí je už ted vidět změna, rostou další maličké chloupky, řasy zatím nevyrostly do délky, ale jsou výraznější :) Takže prozatím super, budu používat dál!

Sokoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 19:57

Ahoj, já mám problém s řídkýma řasama a častým vypadáváním. Je pravda že olejíčky zaberou ale jen na chvilku. Jak přestaneš, tak se problém vrátí (mluvím z mé zkušenosti, samozřejmě záleží na okolnostech). Mě pomáhá na tento problém lifting řas. Chodím 2× do roka a výrazně se mě to zlepšilo. Tak uvidíš. Když by ti nezabraly olejíčky jak mě, zkus tuhle variantu 8)

Vilma55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 13:47
mikropigmentace očních víček

Nedávno byla kamarádka na mikropigmentaci očních víček a když jsem viděla výsledek, tak je naprosto boží. Takže do toho půjdu. Já mám dost řasy slabé a neustálé nanášení řasenky tomu moc nepomáhá. Takže asi tahle varianta bude pro mě.

milka7
80 příspěvků 24.9.19 11:01

@MarkiJ Dej potom vědět jestli ti to pomohlo :)

petulina57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.20 03:43

Holky nemáte některá náhodou zkušenost s prodloužením řas? Hrozně ráda bych to vyzkoušela, ale nevím kam zajít. Když jsem se dívala na internetu po nějakých salónech, kde toto dělají, tak jsem narazila na https://beautiful-me.cz/…luzovani-ras Ti vypadají docela solidně. Nemáte některá zkušenost? Díky.

Váš příspěvek