Ovoce, zelenina i bylinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petka tomasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.15 10:02
ovoce, zelenina i bylinky

Ahojky, ovoce:ananas, grep, citron, pomeranča, jablka,meloun.Jist dopoledne s mírou(cukry) zelenina:zelí, řepa, cuketa, cibule, česnek 6mrkev, květák, rajčata, okurka. odpoledne kolik chceš:-) Výborný je zazvor!!!skořice, Chili papričky, černý pepř. Bylinky jsou taky vyborné! Např. Bazalka potlačuje chuť na sladké. Šalvěj zažene hlad, rozmarýn, kmín podporuje trávení. Čaj se zázvorem medem citronem a skořici štepi tuky

Reakce:
Krásná bylinka
6 příspěvků 5.4.15 16:50
Pupalkový olej

Podporuje rychlejší spalování kalorií a tlumí příznaky premenstruačního syndromu.

karolinalovosi
10 příspěvků 8.4.15 16:24

Ananas odvodŇuje :)

Marťinuš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 22:41

Podle mě zdravý životní styl zahrnuje i přírodní kosmetiku apod. Není to o tom, že budete dodržovat stravu a pak na sebe dáte čistou chemii.

ladylucypink
46 příspěvků 18.7.17 10:56

Myslím si, že všechny bylinky, ovoce a zelenina jsou zdravé, ale ne jíst jen to…

VálečeKk
30 příspěvků 15.9.17 11:14

Myslím si, že by se mělo jíst všechno ovoce a zelenina a ne si takhle jen vybírat

Patrície_Olivkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.20 18:52
Zelenina

Já se snažím jíst hodně zeleniny a ovoce, ale přiznám se, že přes zimu je to horší. Ta kupovaná mi vůbec nechutná. Nemá vůbec žádnou chuť. Od jara se proto snažím na zahrádce vypěstovat co nejvíc zeleniny. Mám kvalitní skleník, ve kterém se dá pěstovat už od března :-) Aby zelenina více plodila, tak jí zalévám vodou, ve které jsou rozpuštěná přírodní hnojiva, která si objednávám z https://www.chemicor.cz/hnojiva/ . Nechci rostliny dopovat žádnou chemií, ale na druhou stranu abych toho vypěstovala co nejvíce, tak je nějaký dopink potřeba :-).

Váš příspěvek