Chia semínka jsou plodem šalvěje hispánské, mají vysoký obsah
minerálů. Působí jako antioxidant, zlepšují imunitu, přispívají ke
snížení hladiny „zlého“ cholesterolu. Díky vysokému obsahu vápníku,
snižují riziko osteoporózy. Podporují kvalitu kostí, vlasů a pokožky. Je
to taková „mňamka“. Já si je přidávám do jogurů nebo do vloček.
A ještě několik zajímavostí (čerpáno z knihy Zázračná semínka
Chia):
2× více vlákniny než obilné vločky
3 x více železa, než ve špenátu
2 x více draslíku než banány
3 x více selenu než len
5 x více proteinů než červené fazole
5 x více vápníku než mléko
7 x více omega-3-mastných kyselin než losos
4 x více fosforu než mléko.
15 x více hořčíku než brokolice
Chia semínka
Holky, kde ty chia seženu? Chtěla bych teď vyzkoušet trochu jiný směr a nakoupit si pár takových potravin jako třeba goji, chlorellu… máte tip?
Je super, tak dík moc za odkaz. To se bude hodit. Já se teď dala na kváskový pečení, ale chleba s chia sem ještě nezkoušela. Tak to určitě zkusím.
A určitě bych ti doporučila vyzkoušet NATU superkaše. Sou opravdu moc dobrý. Dávám so je denně k snídani a mají hodně příchutí.
Super, seš moc hodná, ráda si nechám poradit. Musím už trošku změnit svůj životní směr a shodit pár kg dolů.
Chia semínka jsou opravdu výborná Samotná je moc nemusím, ale objevila jsem na
jednom eshopu kaši s chia semínky s malinami a jogurtem a ta je opravdu
výborná
často si ji beru do práce na
svačinu. Jsou to tyto **
edit admin - odkaz
Dobrý den, dneska se na mě usmálo štěstí přišel mi email z obchodu s vínem, kde nabízejí nějakému pánovi jako omluvu, slevový kód na 70%, tak jsem to vyzkoušela a funguje to, jen na jeden karton, ale de to, nedalo mi to a poslala jsem to kamarádce, té to taky prošlo, tak jsem to vyzkoušela ještě u pár dalších kamarádek, a funguje to všem, tak kdyby někdo chtěl tak stačí na stránce ** stačí zadat kód: omluva35, funguje do 30.10.2017
Edit admin - odstraněn odkaz
© 2021 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.