Kouření vs. E-kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mat.scudder
22 příspěvků 28.04.15 11:28

Lepší je se na to úplně vykašlat. Co znám z okolí, uživatelé e- cigaret se posléze stejně vrátili k normálním cigaretám. A někteří to dokonce i kombinovali dohromady.

Reklama

Reklama

Reakce:

stanii
10 příspěvků 29.04.15 13:41

Přesně tak, nejlepší je toho nechat, většina lidí co přešla na elektronické cigarety se stejně vrátila k normálním.

spell
10 příspěvků 23.06.15 11:44

E-cigareta nenahradí klasickou :lol:

Karellr  12.12.15 12:06
Inforamce

http://www.gallagher.cz/magazin/

LeaČerná
28 příspěvků 15.06.17 14:17

Mě třeba elektronická chutná, kouřím jí už docela dlouho a nemužu si stěžovat, jsem sní spokojená, alespon pak nesmrdím jak popelník :)

Klarka18
14 příspěvků 26.06.17 11:28

Taky musím říct, že elektronická je pro mě dobrá volba :) já jsem díky ní zahodila normální cíga uplně…

Reanata
107 příspěvků 14.09.17 18:38

No je teda docela škoda, že jestli do toho člověk vložil už nějaké peníze, že se pak zase vrátil ke klasice. Sama jsem začala na elektronické cigaretě od vapour2. Chtěla jsem to vyzkoušet, ale když jsem si to objednávala tak jsem dost váhala abych u toho vubec zůstala. Když si člověk navykne na jinční chut, než normálního cíga tak má vyhráno. Za mě je volba e-kouření už i z toho hlediska, že je to zdravější forma kouření a když už si zdravý ničím dobrovolně tak alespon zdravěji.

Andulínos
64 příspěvků 18.09.17 14:07

@Reanata a můžu se zeptat jak dlouho jste už nekouřila normální cígo? z doslechu vím že tyhle elektronické se někde používaj i jako odvykačka, nechápu čím to může být? Vždyt je to taky cigareta…

Reanata
107 příspěvků 28.09.17 11:17

@Andulínos Čauky, hele já mám tuhle od vapour 2 asi tričtvrtě roku. Zkusila jsem jí na poprvé a zustala jsem u ní no. Já jsem o tom taky dost četla, že ty elektronické ti pomůžou a můžeš přestat uplně, ale podlě mě je to o vůli, jak si to člověk nastaví. Já jsem do té cigarety šla protože jsem chtěla změnu. Vadil mi ten smrad a ještě teď i ten zákaz. A ty ochucené liguidy mě nadchly. To, že si to střídáš, na co máš chut. Ale zatím nemám potřebu přestat, mám ty naplně i nikotinem, který si taky nechci ubírat je to pro mě taková jiná neřest prostě. Ale věřím, že kdyby člověk víc chtěl, tak by ho to mohlo odnaučit uplně.

Andulínos
64 příspěvků 25.10.17 13:27

Já už docela dlouho bojuju s tím že chci přestat kouřit a pořád se k tomu ne a ne dokopat. Klasický kuřákův přístup, ale líbí se mi jak píšete že normální už ne-e. Mám už občas stavy kdy mi i vadí ten smrad jako když kouří někdo kolem mě, nebo přítel v autě když zrovna já nekouřím. Je mi to hrozně nepříjemný. Můžu se zeptat kde jste na tu vapour2 narazila? Koukala jsem na ní a ty ceny mi přijdou přijatelný tak jsem taková nalomená to třeba jen vyzkoušet, jestli ty normální odložím. Jaké příchutě si objednáváte?

Reanata
107 příspěvků 15.11.17 10:10

@Andulínos Mě tu vapourku doporučila kamarádka, která si jí přivezla z anglie a tam je to zboží přece jenom kvalitou trochu jinde. Jde o to mít vůli když se kousnete tak to vydržíte, ještě když už vám cigarety smrdí. A příchutě jak kdy, já si většinou objednávám sady, tam jich je víc a mám rozhodnuto, dobrý je třeba caffe!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama