Kouření vs. E-kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mat.scudder
22 příspěvků 28.04.15 11:28

Lepší je se na to úplně vykašlat. Co znám z okolí, uživatelé e- cigaret se posléze stejně vrátili k normálním cigaretám. A někteří to dokonce i kombinovali dohromady.

Reklama

Reklama

Reakce:

stanii
10 příspěvků 29.04.15 13:41

Přesně tak, nejlepší je toho nechat, většina lidí co přešla na elektronické cigarety se stejně vrátila k normálním.

spell
8 příspěvků 23.06.15 11:44

E-cigareta nenahradí klasickou :lol:

Karellr  12.12.15 12:06
Inforamce

http://www.gallagher.cz/magazin/

LeaČerná
28 příspěvků 15.06.17 14:17

Mě třeba elektronická chutná, kouřím jí už docela dlouho a nemužu si stěžovat, jsem sní spokojená, alespon pak nesmrdím jak popelník :)

Klarka18
14 příspěvků 26.06.17 11:28

Taky musím říct, že elektronická je pro mě dobrá volba :) já jsem díky ní zahodila normální cíga uplně…

Reanata
104 příspěvků 14.09.17 18:38

No je teda docela škoda, že jestli do toho člověk vložil už nějaké peníze, že se pak zase vrátil ke klasice. Sama jsem začala na elektronické cigaretě od vapour2. Chtěla jsem to vyzkoušet, ale když jsem si to objednávala tak jsem dost váhala abych u toho vubec zůstala. Když si člověk navykne na jinční chut, než normálního cíga tak má vyhráno. Za mě je volba e-kouření už i z toho hlediska, že je to zdravější forma kouření a když už si zdravý ničím dobrovolně tak alespon zdravěji.

Andulínos
57 příspěvků 18.09.17 14:07

@Reanata a můžu se zeptat jak dlouho jste už nekouřila normální cígo? z doslechu vím že tyhle elektronické se někde používaj i jako odvykačka, nechápu čím to může být? Vždyt je to taky cigareta…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama