Vitamíny pro seniory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonycka
42 příspěvků 17.11.19 20:49
Vitamíny pro seniory

Zdravím, chtěla bych babičkám koupit pod stromeček vitamíny, doporučíte mi nějaké kvalitní?

Reakce:
Adela36
72 příspěvků 17.11.19 21:09

Ahoj, nedávno mi v lékárně doporučili Bion3 Vital a paní je moc chválila, že je kupuje hodně starších lidí a vrací se pro ně.

Katunka99
63 příspěvků 18.11.19 18:16

Zdravím, ano, já si taky kupuju Bion3, jsem spokojená.

Sonycka
42 příspěvků 19.11.19 23:01

A to jsou klasické vitamíny? Dáte mi sem odkaz prosím?

Katunka99
63 příspěvků 20.11.19 16:58

Je to vlastně kombinace vitamínů, minerálů a probiotik, to je všechno v jedné tabletce. Odkaz je tady www.bion3.cz.

Teryna18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 09:22

Babička poslední rok užívá cbd olej na spaní https://www.semena-marihuany.cz/…cbd-ospalost- a posílení imunity, tak zkuste i ten. Je to sice z lékařského konopí ale nemá to žádné „psycho“ účinky a je to přírodní :)

Miruss65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.20 23:11

Já jsem třeba mamce i taťkovi vloni vytvořila svůj vlastní balíček doplňků stravy, protože se mi nechtělo objednávat všechno od jednoho výrobce, když byla šance ušetřit třeba i několik stovek, ale úplně nejvíce mi rodiče vychválili kolagen . Klouby je sice nepřestaly úplně bolet, ale velice jim to pomohlo.

Tamarka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.21 14:56

Ahoj, potřebovala bych trochu poradit. Moje máma bydlí u nás a já se o ni starám. V poslední době přestala jíst s tím, že má špatné zažívání. Pořád je jí z něčeho špatně. Jak jí pomoci? Které vitamíny napomáhají lepšímu trávení?

Rozalkav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.21 02:26

Pro lepší trávení mohu doporučit něco, co obsahuje prebiotika. Celkově je velmi dobré, pokud má horší příjem potravy, zařadit nějaké nápoje, které obsahují živiny. Pro taťku tak připravuji pravidelně proteinový nápoj pro seniory, který pozitivně působí na trávení, zpevňuje kosti a dokáže udržovat svalovou hmotu v těle.

Tamarka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 01:40

Píšete, že je to něco přímo pro seniory. Kde bych to sehnala?

Rozalkav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 23:26

Objednávám to z internetového obchodu https://www.halbich.cz/…ior-protein/ , kde mají dopravu nad 1500 korun zdarma a hlavně po objednání to budete mít rychle doma. S obchodem mám dobré zkušenosti, nakupovala jsem tam toho už hodně.

Loraa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 19:04

Na posílení imunitního systému a snížení únavy a vyčerpání užívám C-Mix 500mg od Naturevia. Oproti jiným vitaminům C na trhu, je tento velmi silný v jedné tabletě a navíc se nepolyká, ale cucá.

Terulaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 15:04

Já si ho kupuji, protože kouřím a tak ho potřebuji zvýšenou dávku. Cenově se při rozpočtu hodně vyplatí.

Otýýliee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 14:16

Vyhovuje mi jeho jemná chuť – je znát, že není chemická, ale přírodní z ovocných šťáv…

Laraaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 13:49

Neznám tyto přípravky, našla jsem si jejich www.naturevia.cz a vše si o nich zjistila. Jsem spokojená.

Váš příspěvek