Hledám bývalé klienty Ing. Hany Bláhové (boj s parazity)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mood_1
1 příspěvek 15.2.19 22:49
Hledám bývalé klienty Ing. Hany Bláhové (boj s parazity)

Ahoj,
máte zkušenosti s odstraňováním parazitů z těla? Jeden člen mé rodiny bohužel propadl ideologii, kterou propaguje Ing. Hana Bláhová z Brna (podobné „ordinace“ jsou ale jistě i v jiných městech po celé ČR). Prosím o sdílení Vašich zážitků. Kde jste na tuto léčebnou metodu poprvé narazili? Jak jste se dostali k paní inženýrce? Jak dlouho jste k ní docházeli? Kolik Vás to stálo?

Děkuji za pomoc.

Reakce:
Zzuza3030303
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 13:41
Bláhová a její způsob léčby

Moc ráda bych se podělila se zkušeností s paní Bláhovou. Již 2 roky trpím průjmy, zhubla jsem 30kg, chodím na všemožné vyšetření, podle dr. jsem zdravá a nic mi není. Když už je člověk zoufalý zkusí ledacos, houbu čagu, ritual kambo, různé léčitelé, pana Jakeše v Brně, zkratka vše kdo mu co poradí. Vše bez jakéhokoliv úspěchu, jen vyhozené peníze a psychika na bodu mrazu. Pak svitla naděje v paní Bláhové. 1 hodina s ní mi stačila k tomu, že tudy cesta opět nevede. Umí sice mluvit jako kniha (kterou vám pak i vnuti :D ) ale aniž by začala vyšetřovat hned naznala že mám tasemnici. Přístroj ji po té vyhodnotil že nemám ani tasemnici, ani viry a a ní bakterie. Jsem vlastně zdravá. No ale to by nebyl žádný kšeft, tak paní zkoumala, tukala do pc až mi našla 4 druhy tasemnice, několik bakterii a i ty viry :potlesk: :potlesk: smekám klobouk. Dostala jsem seznam asi 8 druhů léků. Naštěstí jsem si je nechala zkontrolovat ne u doktorů ale u veterináře. Ten mi řekl že se zdravým člověkem by to pořádně zamavalo a s oslabenym by to seklo, možná by ho to i zabilo. V žádném případě mi to nedoporučil a řekl že by to nedal ani psovi. Tak toto je má zkušenost, stalo mě to naštěstí jen 600,– horší je to s lidmi kteří věří a důvěřují, já si naštěstí vše 3× ověřím. Teď jsem byla odeslána mým gastroenterologem do Olomoucké FN kde jsou kapacity a mají více možností dle vyšetření. Na pana primáře slyším a čtu jen samou chválu. Tak doufám že zde mi opravdu pomohou protože můj dr. v okresní nemocnici má svazene ruce a nemůže pro mě udělat víc než už udělal. Tak lidi prosím obraťte se na krajské nemocnice kde mají spoustu jiných možností než v těch okresních a nezkousejte tyto podvodníky, doufám že jim karma dá to co si zaslouží. Jinak léky které mi napsala by mě vyšly na 4.000,–

Váš příspěvek