Soukromá školka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanielaKostková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 16:58
Soukromá školka

Zdravím všechny maminky, zajímalo by mě jestli je tady některá z Prahy, která má trošku přehled a mohla by mi doporučit soukromou školku v Praze? Je mi jedno jaká část. Jsem mobilní takže nemám problém dceru kamkoliv dopravit.

Reakce:
Denisasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 00:42

Nedávno jsem dávala syna do školky a už letos půjde do školy. Strašně rychle to uteklo. To snad není ani pravda. Já na to chci být připravená, a tak bych už pomalu chtěla začít vybírat školní aktovku. Víte někdo, jak vybrat kvalitní školní aktovku vhodnou do první třídy?

Majaskvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 01:13

Hele, když jsem vybírala školní aktovku pro syna do první třídy, tak jsem se dívala, jestli má ergonomicky tvarovaná záda. Dívala jsem se také na to, kolik aktovka váží a jak je celkově velká. Podařilo se mi vybrat pěknou a kvalitní školní aktovku za 2300 korun z materiálu, který nepromokne.

Denisasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 00:33

A kde se vám ji podařilo vybrat?

Majaskvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 01:11

Můžete se na ni podívat na stránkách https://www.baagl.cz/…a-ergo-tygr/ . Kupovala jsem u nich i láhev na pití a box na svačinu. Mají dopravu nad 1000 Kč zdarma. Po objednání jsem měla vše za pár dní doma. Případně mají i v Praze kamennou prodejnu na ulici U Pekařky 484.

Milan Supora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 09:09

My jsme sháněli dětem soukromou jazykovou školku a docela bída. Nakonec jsme to udělali tak, že jsme je dali do normální školky a k tomu jim pořídili kurz angličtiny pro děti . Jako plynně anglicky mluvící člověk jsem měl docela vysoké nároky a ne to, aby učitelky s dětmi tleskali do rytmu na anglická slovíčka. Teda nechci zpochybňovat výukové metody, ale spíš mě nepřesvědčily ty znalosti samotných paní učitelek. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu