Nosítko pro miminko - používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 20:31
Nosítko pro miminko - používáte?

Dobrý den, zajímalo by mně, jestli používáte pravidelně nosítko na miminko? Může se koupit a používat už od miminka nebo to není vhodné?

Reakce:
Vsetickovaiva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 15:57

Když si koupíte ergonomické nosítko určené pro použití už od miminka, tak ano. Potom ho můžete v pohodě od miminka používat. Já jsem si vybrala ergonomické rostoucí nosítko z kvalitní látky, která je i atestovaná k používání pro děti s citlivou pokožkou.

Alenasvedova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 00:00

Kde bych se na takové ergonomické nosítko určené pro použití už od miminka mohla podívat? Za kolik se pak takové nosítko prodává?

Vsetickovaiva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.22 23:27

Asi bude nejlepší, když se podíváte přímo na stránky obchodu https://rischino-nositka.cz/…ko-flexible/ , kde jsem nosítko kupovala. Nosítko si můžete opravdu plně přizpůsobit a bez problému tam zvládnete dítě dát sama do toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 09:42

Nejlépe je nosítko před zakoupením vyzkoušet. Na FB nájdeš nosící skupiny, také existujú regionalní nosiči skupiny, půjčovny, poradí to s výběrem. Ja jsem nejdřív nosila v Manduce, byla nejlevnější, ale moc pohodlné to zrovna nebylo. Pak jsem zkusila Rischino XCross a byla jsem moc spokojená.

Lenak33s
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 10:42

Ahoj, ja pouzivam velice casto, je to fajn treba do prirody na prochazky kde se neda vzit kocarek, byla jsem s tim uz i na lehke ture v horach a mimco vesele spinkalo a vsechno jsme zvladli. Koupila jsem na internetu a pouzila Luceda slevovy kod a bylo to za fajn cenu, muzu tento obchod doporucit.

EmmaP
2 příspěvky 14.4.22 16:51

Já jsem nosila až druhou dcerku. Starší měla 1,5 roku, takže jsem potřebovala volné obě ruce. Bez nosítka by to bylo náročné. Koupila jsem si Rischino Flexible, nosíme se pořád a to má 15 měsíců.

Váš příspěvek