SOS tlačítko pro seniora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marta4478
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 12:24
SOS tlačítko pro seniora

Dobrý den, chci se zeptat, nemáte náhodou někdo prosím zkušenost s výběrem SOS tlačítka pro seniory? Jak vybrat správné a za dobrou cenu? Co potom třeba i obnáší jeho provoz?

Reakce:
Janapetrzelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 19:56

Kupovala jsem SOS tlačítko pro babičku. Chtěla jsem vybrat něco jednoduchého a našla jsem sos tlačítko na krk, které má dokonce i senzor pádu, při kterém případně okamžitě dá vědět na přednastavené číslo. Dají se tam nastavit 3 čísla a provoz nic nestojí. Můžete tam dát sim kartu s kreditem a tak nemusíte platit měsíčně žádnou částku.

Marta4478
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.22 17:36

A pro babičku to není složité? V případě, že by si chtěla zavolat pomoci? jak dlouho to tlačítko vydrží nabité?

Janapetrzelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.22 12:38

Není na tom vůbec nic složitého. Když si bude potřebovat babička zavolat o pomoc, tak prostě jednoduše stiskne tlačítko. https://www.lokatech.cz/…citko-na-krk Doporučuji se podívat na stránky, které jsem dávala. Najdete tam přímo sos tlačítko, se kterým mám dobrou zkušenost. Můžete ho vybírat ve 4 barvách.

Josef812
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 17:05

Také jsem hledal tlačítko pro dědu, jenže na strankách obchodů jsem se toho tolik nedověděl, chtějí ti ho jen prodat. Známý mi doporučil tutum.cz, kde takovýhle věci hodnotí, docela to funguje

Váš příspěvek