Sex v dlouhodobém vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martakralova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 13:38
Sex v dlouhodobém vztahu

Jak jste na tom se sexem v dlouhodobém vztahu? Klape vám to? My spolu totiž spíme průměrně tak 5 - 6 do roka. Chtěla bych to změnit, protože mi to opravdu hodně chybí…

Reakce:
Dominikasmedkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.22 23:11

S tím je prostě potřeba něco dělat, ale ideálně na obou frontách. U nás to jednu dobu šlo taky takhle do ztracena, a tak jsem se rozhodla to řešit. Začala jsem prostě manžela často svádět, nakoupila jsem i nějaké erotické hračky a prostě je to teď o 100% lepší. Je prostě potřeba to opravdu začít řešit.

Nina 152214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 10:14

Tak tohle je asi fakt málo a nám by to nestačilo. Ale měli jsme za osm let vztahu několik krizí. Hodně v tom pomáhají sexuální hračky. Pro manžela máme třeba v peřiňáku stimulátory pro muže , které si oblíbil. A stejně tak důležitá je v tomto případě i komunikace mezi oběma partnery. Zkrátka a dobře si nalijte víno, udělejte si společný večer, zahoďte zábrany a popovídejte si o tom. On to může cítit úplně stejně jako ty a třeba taky neví, jak z toho ven. ;-)

Martakralova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 23:46

Také jsem přemýšlela o nákupu erotických hraček, ale i třeba nějakého oblečení… Pořád však nějak nemohu překonat stud jít do sexshopu. A z objednání online mám zase strach z toho doručení. To jako bude každý vědět, že mám zásilku ze sexshopu?

Funynkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 08:19

Ahoj, tak si najděte nový společný koníček. Co třeba experimentovat v posteli, zkoušet nové věci? Promluvte si a třeba spolu navštivte nějaký sex shop. Nebo pokud jste stydlivý tak dobrej eshop je www.e-kondomy.cz mají velký výběr a balíčky zcela diskrétní.

ViktorkaFlekova
6 příspěvků 29.4.22 10:42

Tak 5-6 do roka mi přijde opravdu málo, jak pro potřeby muže tak i ženy. Zkuste třeba sec nějak okořenit, nakoupit si nějaké pomůcky, zkusit si zahrát nějaké role to taky pomůže.

SarynaK
18 příspěvků 4.5.22 21:08

Přesně tak, 5 do roka je podle me až nezdravé, ale nikde není psáno ani dáno kolik je málo nebo hodně záleží na obou partnerech

Jitka5677777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.22 17:07

Nám to taky po deseti letech vztahu přestalo klapat. Podle mě to je ale normální, člověk není úplně uzpůsobený k tomu, aby žil v monogamii. Postupem času se tak začnete nudit, a proto je třeba do vztahu přinášet pořád něco nového. Nám například pomohly erotické masáže . Teď na ně chodíme pravidelně a v posteli nám to klape na jedničku.

Zuzka Pomalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.22 08:21

A co přírodní viagra ? Třeba by vám taky pomohla. :) Ono je to dost složité. Nejdřív si o tom promluvte, možná je to jen psychický blok. Nebyli byste první, kdo se po deseti letech vztahu přestali mezi sebou bavit a ovlivnili to i život a aktivity v ložnici. Ale na druhou stranu respektujte i partnera, třeba má prostě období, kdy se mu jednoduše nechce.

Roman323
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.22 12:06
Dlouhodoby vztah a sex

Tak ono co je bráno za dlouhodobý vztah? Buď 2 roky nebo třeba 10let? Já osobně jsem teďka sám a už mi to taky nějak chybí už jsem měl pár kratších vztahu ale to vždy nějak do 3 let padlo. A teď jsem zůstal na ocet, takže přemýšlím co s tím dělat už mě napadlo i něco takového. agency/cs/mesto/praha-1/ abych si aspoň trochu nezávazně užil, ale neříkám že bych nechtěl nějaký dlouhodobý vztah do budoucna.

Váš příspěvek