Slušné ojeté auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 22:34
Slušné ojeté auto

Kde mohu vybrat zaručeně slušné ojeté auto, které bude za něco stát?

Reakce:
Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 23:24

Na tohle je docela těžké odpovědět, ale pokud chcete ojeté auto, které bude spolehlivé, tak je dobré ho kupovat od prověřeného prodejce. Proto jsem já vybíral auto z programu škoda plus, kde má člověk jistotu, že kupuje servisované auto s jasnou historií.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 22:42

Určitě bych u nákupu ojetiny dával veliký pozor a to hlavně z toho důvodu, že je třeba si brát na této stránce (nebo jakékoliv jiné) různé užitečné rady. Třeba já jsem si z této stránky stahovala smlouvu na auto, protože jsem netušila jak ji sepsat a dozvěděla se tam i mimojiné spoustu jiných věcí :)

NIna090
21 příspěvků 14.8.21 09:41

Poptejte se po známých.

Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 09:01

Jak to v tom škoda plus funguje? To jsou auta vykoupená škodovkou, když si někdo bere nové auto? nebo v čem je to výhodné?

Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 22:59

Doporučuji se jít podívat k nim přímo na prodejnu https://www.autoopat.cz/kontakty/ Jsou to vykoupená auta škodovkou která jsou plně servisovaná a překontrolovaná. Budete si tam připadat, jako když chodíte mezi novými auty.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 14:17
Pneuamtiky

Koupil jsem ojeté auto, ke kterému jsem neměl zimní pneu a letní už jsou také dost ojeté. Přemýšlím o koupi celoročních pneu. Máte s tím zkušenost?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 10:09

Koupil jsem celoroční a je to super, nemusím tak skladovat další kola, nemusím jezdit přezouvat. Jezdíme s autem převážně po městě, kde zimní pneu nemají zas až tak smysl.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 00:47

A z hlediska najetých kilometrů? Nesjíždí se rychleji?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 01:56

Ne víc, než klasické pneumatiky co jsou zimní a letní. Máme na autě tyto pneumatiky https://www.pneumatiky.cz/…ky-455435-t1 , které se na cestě chovají skvěle.

Val2424
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 00:32
Box na auto

Mám dotaz. Nemáte někdo tip na nějaký box na auto? Měli jsme v plánu nějaký pořídit už minulý rok, ale díky tomu, že se vše zavřelo jsme nakonec na žádné hory nejeli. Letos bychom ale velmi rádi jeli. No jenže teď řešíme jakou značku vybrat. Mně se třeba dost líbí boxy od Hakra Hlavně kvůli tomu, že to je česká značka. Má někdo zkušenost? Nebo doporučujete něco jiného? Díky.

puclik88
40 příspěvků 26.10.21 09:58

Take mame pneu z pneumatiky cz a jsme spokojeni :srdce:

Mirek696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.22 20:49

Já jsem také ještě tento rok investoval do ojetého auta, ale postupně zjišťuji, že to takhle asi v budoucnu nepůjde. Aktuálně přemýšlím nad tím, že by nebyla špatná Tesla na půjčení , se kterou bychom si s manželkou ujasnili jestli nám to bude opravdu vyhovovat. Ale myslím, že se její koupi nevyhneme.

Pablooooo812
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.22 08:14

Čau, měl bych takový dotaz. Rád bych prodal své auto. Myslíte, že má smysl do něj před prodejem ještě něco investovat? Na pár místech má bohužel škráblý lak, tak jsem si říkal jestli s tím nezajet třeba do https://www.united-6.cz/ aby to tam opravili. Myslíte, že to na finální cenu auta bude mít velký vliv? Díky za odpovědi.

Vlasta2299
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.22 15:07

Kdyby vás zajímalo, jak si obstojí třeba elektromobil po nějakém čase používání, tak určitě velmi slušně ojetý automobil z americké linky můžete spatřit v Praze. Dokonce si jej můžete i pronajmout. Vždyť tesla půjčení není ani tak drahá sranda. Jezdili jsme s kamarádkou celý víkend po Moravě a moc nás to bavilo, jen co je pravda.

SarynaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.22 11:30

Hlavně se vyhnout autům ze Španělska, taky jsou sem tahaný, většinou jsou to bývalý tága.

Vasekotruba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 01:39

Koupil jsem sice ojeté, ale i tak dost drahé auto, o které bych nerad přišel. Řešil jste někdo na svém autě zabezpečení proti krádeži?

Vojtekkkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 14:08

Jakékoliv mechanické zabezpečení lze obejít, proto je dobré mít v autě sledovací zařízení, aby se auto v případě krádeže dalo dohledat.

Vasekotruba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 02:01

Takže myslíte nějaký GPS tracker do auta?

Vojtekkkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 01:27

Na GPS tracker už není v dnešní době moc spolehnutí, protože ho zloděj dokáže celkem jednoduše pomocí rušičky odstavit. Pokud chcete mít auto spolehlivě zabezpečené, tak je ideální použít nezarušitelnou rádiovou jednotku, která se instaluje do auta. My máme auto zabezpečené na operák od https://www.sherlog.cz/zabezpeceni . V případě krádeže dokážou okamžitě auto vyjet dohledat na jisto a spolupracují u toho i s policií.

Kudy Chodím Tudy Radím
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 08:18

Zkuste něco, co prodávají muzikanti a kapely . Občas některé mladé kapely prodávají dodávky v docela slušném stavu. My jsme takhle kupovali užitkové auto na stavbu. Jasně, nečekejte od toho žádnou voňavku. Ale jako takový základ na práci to fakt stačí. Navíc jsou ta auta většinou v dobrém stavu, protože i kapely od nich vyžadují spolehlivost, když s nimi jezdí po celé republice. ;-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu