Slušné ojeté auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 22:34
Slušné ojeté auto

Kde mohu vybrat zaručeně slušné ojeté auto, které bude za něco stát?

Reakce:
Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 23:24

Na tohle je docela těžké odpovědět, ale pokud chcete ojeté auto, které bude spolehlivé, tak je dobré ho kupovat od prověřeného prodejce. Proto jsem já vybíral auto z programu škoda plus, kde má člověk jistotu, že kupuje servisované auto s jasnou historií.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 22:42

Určitě bych u nákupu ojetiny dával veliký pozor a to hlavně z toho důvodu, že je třeba si brát na této stránce (nebo jakékoliv jiné) různé užitečné rady. Třeba já jsem si z této stránky stahovala smlouvu na auto, protože jsem netušila jak ji sepsat a dozvěděla se tam i mimojiné spoustu jiných věcí :)

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:41

Poptejte se po známých.

Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 09:01

Jak to v tom škoda plus funguje? To jsou auta vykoupená škodovkou, když si někdo bere nové auto? nebo v čem je to výhodné?

Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 22:59

Doporučuji se jít podívat k nim přímo na prodejnu https://www.autoopat.cz/kontakty/ Jsou to vykoupená auta škodovkou která jsou plně servisovaná a překontrolovaná. Budete si tam připadat, jako když chodíte mezi novými auty.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 14:17
Pneuamtiky

Koupil jsem ojeté auto, ke kterému jsem neměl zimní pneu a letní už jsou také dost ojeté. Přemýšlím o koupi celoročních pneu. Máte s tím zkušenost?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 10:09

Koupil jsem celoroční a je to super, nemusím tak skladovat další kola, nemusím jezdit přezouvat. Jezdíme s autem převážně po městě, kde zimní pneu nemají zas až tak smysl.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 00:47

A z hlediska najetých kilometrů? Nesjíždí se rychleji?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 01:56

Ne víc, než klasické pneumatiky co jsou zimní a letní. Máme na autě tyto pneumatiky https://www.pneumatiky.cz/…ky-455435-t1 , které se na cestě chovají skvěle.

Val2424
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 00:32
Box na auto

Mám dotaz. Nemáte někdo tip na nějaký box na auto? Měli jsme v plánu nějaký pořídit už minulý rok, ale díky tomu, že se vše zavřelo jsme nakonec na žádné hory nejeli. Letos bychom ale velmi rádi jeli. No jenže teď řešíme jakou značku vybrat. Mně se třeba dost líbí boxy od Hakra Hlavně kvůli tomu, že to je česká značka. Má někdo zkušenost? Nebo doporučujete něco jiného? Díky.

puclik88
42 příspěvků 26.10.21 09:58

Take mame pneu z pneumatiky cz a jsme spokojeni :srdce:

Váš příspěvek