Slušné ojeté auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 22:34
Slušné ojeté auto

Kde mohu vybrat zaručeně slušné ojeté auto, které bude za něco stát?

Reakce:
Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 23:24

Na tohle je docela těžké odpovědět, ale pokud chcete ojeté auto, které bude spolehlivé, tak je dobré ho kupovat od prověřeného prodejce. Proto jsem já vybíral auto z programu škoda plus, kde má člověk jistotu, že kupuje servisované auto s jasnou historií.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 22:42

Určitě bych u nákupu ojetiny dával veliký pozor a to hlavně z toho důvodu, že je třeba si brát na této stránce (nebo jakékoliv jiné) různé užitečné rady. Třeba já jsem si z této stránky stahovala smlouvu na auto, protože jsem netušila jak ji sepsat a dozvěděla se tam i mimojiné spoustu jiných věcí :)

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:41

Poptejte se po známých.

Anetkolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 09:01

Jak to v tom škoda plus funguje? To jsou auta vykoupená škodovkou, když si někdo bere nové auto? nebo v čem je to výhodné?

Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 22:59

Doporučuji se jít podívat k nim přímo na prodejnu https://www.autoopat.cz/kontakty/ Jsou to vykoupená auta škodovkou která jsou plně servisovaná a překontrolovaná. Budete si tam připadat, jako když chodíte mezi novými auty.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 14:17
Pneuamtiky

Koupil jsem ojeté auto, ke kterému jsem neměl zimní pneu a letní už jsou také dost ojeté. Přemýšlím o koupi celoročních pneu. Máte s tím zkušenost?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 10:09

Koupil jsem celoroční a je to super, nemusím tak skladovat další kola, nemusím jezdit přezouvat. Jezdíme s autem převážně po městě, kde zimní pneu nemají zas až tak smysl.

Honzek77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 00:47

A z hlediska najetých kilometrů? Nesjíždí se rychleji?

Radoslav54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 01:56

Ne víc, než klasické pneumatiky co jsou zimní a letní. Máme na autě tyto pneumatiky https://www.pneumatiky.cz/…ky-455435-t1 , které se na cestě chovají skvěle.

Váš příspěvek