E shop květiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Risin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 17:41
e shop květiny

Rád bych tip na ověřený e shop s květinami. Poradí někdo?

Reakce:
Luukoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 19:01

Určitě koukněte na www.florea.cz mám s nimi dobrou zkušenost. Nechal jsem párkrát od nich květiny doručit. Vždy bylo vše OK.

Risin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 18:29

Děkuji za tip, Florea se mi líbí, mají velký výběr čerstvých květin a doručují po celé ČR.

MarekHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 18:01

On už samotný zlatý certifikát zajišťuje jistou kvalitu takže bych neměl zrovna u florei obavy, že by bylo něco v nepořádku.

VercullkaPetris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 22:49

Nevěděly by jste i o eshopu, kde mají umělé květiny?

MaruskaNelli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.21 14:27

Na hk-green mají pěkné umělé květiny a rostliny, nevím co přesně hledáš, ale zkus se podívat.

MaroSlovak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.21 14:45

Od florei nechávám posílat kytice často a naposledy to bylo pro mou ženu k 55. narozenám, kdy jsem ji nechal doručit kytici do práce a měla obrovskou radost. Takže dárky tohoho tipy doporučuju https://www.florea.cz/…d-naomi-60cm

SkulaPetr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.21 16:14

Prosím vás.. když doručují po celé Čr, tak v jaké ty květiny jsou potom stavu? Opravdu ženě dovezou krásnou kytici? Jako ty kytice co mají nafocené na netu jsou pěkné a přesně něco takového bych očekával když ji objednám, tak by mě zajímala realita :)

Váš příspěvek