Vyklizení domu v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kocourkovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 23:01
Vyklizení domu v Praze

Kam se v Praze dá vyvážet nepořádek? Koupila jsem výhodně byt, která je ale uvnitř jako smeťák

Reakce:
Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 10:28

Domluvit se s nejbližšími sběrnými surovinami. Pokud je to v rámci možností lokality, tak vám i přivezou kontejner na směsný odpad. Záleží podle toho, kolik toho je. ;-) Ale radši si připravte těch věcí na odvoz víc. Vyklízeli jsme dva roky zpátky a našli jsme třeba starý trezor . Docela překvápko. Bohužel byl zamčený a bývalý majitel se divil, že tam vůbec je (sám tam nebydlel, měl to jen jako investici, která nevyšla a taky jako skladiště). Takže by mě docela zajímalo, jestli jsme nevyhodili nějakou pandořinu skříňku. :D

Hanalovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 10:24

Jelikož jsem na vyklizení domu po rodičích byla sama a nemám ani auto, protože ho běžně po Praze nepotřebuji, tak jsem si vyklizení domluvila s firmou https://vyklizeniprahacz.cz/ , která je na to kompletně zařízená a dělá to i za dobrou cenu.

franta3861
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 17:00

Jo, tak na takové vyklízení domu to chce určitě specializovanou firmu. Ne každá firma totiž má povolení s takovým odpadem nakládat. Je s tím navíc hodně papírování. Mluvím z vlastní zkušenosti, v jedné takové firmě jsem totiž dřív pracoval a každý rok bylo potřeba zpracovávat roční hlášení za odpady . Nebyla to vůbec sranda.

Váš příspěvek