Fitness náramek pro běžné použití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tomasin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 21:57
Fitness náramek pro běžné použití

Můžete mi doporučit, jaký vybrat fitness náramek pro běžné použití?

Reakce:
Kocourkovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 21:57

Mám svůj první fitness náramek sice jen 3 měsíce, ale už jsem se do něj kompletně zamilovala. Kupovala jsem ho z internetového obchodu https://www.smartomat.cz/…ess-naramky/ , který určitě můžu doporučit. Můj fitness náramek umí měřit kroky, spálené kalorie, tep, tlak i saturaci kyslíku v krvi.

Lenula19118
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 11:37

Já jsem slyšela, že hodně dobré jsou ty fit náramky od Xiaomi. Původně jsem si jeden taky chtěla koupit, koukala jsem, že ani nejsou tak drahé. Pak jsem ale místo toho dostala jako dárek jeden z https://www.carneo.cz/fitness-naramky Musím říct, že mi to bohatě stačí. Věci jako měření tepu a tak to umí a vypadá to, že je to i docela přesné.

TomasTomas12122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 23:05

Z hlediska funkčnosti jsou na tom podle mě nejlépe fitness náramky od Xiaomi. Mají jich několik řad. Já měl Mi Band 4 a s tím jsem byl hodně spokojený. Jen poslední dobou už baterie moc nevydržela, tak jsem si místo něj koupil novější šestku. Ten je z hlediska funkcí ještě vymakanější. Jediné, co mi nesedělo byl samotný náramek, který mi prostě dobře neseděl na ruce. Naštěstí se mi ale přes mibandshop.cz povedlo sehnat jiný, který je z příjemnějšího materiálu.

Váš příspěvek