Školní batoh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daagyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.19 14:16
školní batoh

Ráda bych synovi pořídila do první třídy kvalitní školní batoh. Hodně se diskutuje o ergobagu od thebagu. Zkušenost?

Reakce:
Jančakecalka
75 příspěvků 25.6.19 17:20
@Daagyy píše:
Ráda bych synovi pořídila do první třídy kvalitní školní batoh. Hodně se diskutuje o ergobagu od thebagu. Zkušenost?

Ergobag dcera měla, ale moc nevyhovoval, byla na něj moc drobná, nakonec jsme koupili neznačkový v hračkářství a má ho tři roky.

boohuulaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.19 21:58

Dobré je jít si batoh zkusit do obchodu, pak objednávat na netu.

Jančakecalka
75 příspěvků 27.6.19 10:30
@boohuulaa píše:
Dobré je jít si batoh zkusit do obchodu, pak objednávat na netu.

Mi jsme zkoušeli, ale bylo nám to houby platný, koupili jsme ho, protože prodavačka říkala, že se dá nastavit na míru děcku, ty popruhy, jenže nakonec i tak to bylo velký. :zed:

Mirunaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.19 21:09

Taky to tak dělám, pak objednávám na netu. U školního batohu je důležité vědět jak vypadá. Ergobag synovi sedí na zádech skvěle.

jaanuus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.19 18:09

Byli jsme si ho taky se synem zkusit. Jde do první třídy, tak chci, aby měl školní batoh kvalitní.

vaandaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.19 21:00

Tak s ergobagem určitě neuděláte chybu. Jejich ergonomické školní batohy patří ke špičce.

jaanuus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.19 13:18

Vybírali a hledali jsme dlouho. Díky propracovanému zádovému systému lze nastavit výšku ramenního popruhu od 110 – 150cm, což je důležité pro růst školáka. Má i hrudní a pánevní popruh. Má i spoustu bezpečnostních prvků a kapsu na láhev.

Lucina22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.19 21:21

Je dobré než si člověk něco vybere vyzkoušet v obchodě. Tak stejně s batohem, který musí být pro dítě kvalitní.

Liliaaana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 21:35

My když jsme kupovali batoh do školy, tak jsme si vzali zátěž, aby jsme viděli jak sedí na zádech. Vyplatilo se.

Barunaaaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.19 10:44

Teď jsme řešili pro dceru batoh do školy, dostane nový k vánocům. Vybrali jsme ergonomický ergobag.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 12:18

My mame od Baagl a jsme spokojení. Vyzkoušeli jsme jich hodně ale sedl až tento a dceři se líbíl nejvíc.

Justýnkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 14:12

Rozhoduji se ještě, který synovi pod stromeček. Vypadá to na ergobag. Byla jsem ho okouknout v obchodě. Líbí se mě.

Julinka66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.19 21:21

Ten má náš syn, tak ho určitě taky pořiďte. Je kvalitní a hlavně je ergonomický.

Lussy95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.19 09:58

Ergonomická záda má už v dnešní době naštěstí spousta batohů a aktovek.

DitkaZ
26 příspěvků 24.1.20 21:00

Zdravím, já doporučuji tento školní batoh https://www.zdravybatoh.cz/. Je hodně kvalitní, propracovaný, ergonomicky tvarovaný a hlavně lehoučký.

Jana Horáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.20 11:06

Obě mé děti mají batohy s ergonomickými zády.

MartinaMach1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.20 21:49

U nás jsme dlouho vybírali, buď děti něco tlačilo nebo byl velký, malý a vybrali jsme až u Baagl.

Alexmoa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.20 22:01

Ano, Baagl je super. My si u nich objednaly jak školní batohy tak i penál a desky na sešity. Mám ráda, když můžu prakticky vše objednat na jednom místě.

Vikipik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.20 22:15

Děkuji za doporučení s Baagl, vybrali jsme nakonec tam.

Lucylda1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.20 22:01

Holky na co jste si u výběru aktovek nebo batohů krom ergo zád a váhy dávaly pozor nebo podle čeho jste se rozhodovaly?

Denour79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.20 21:14

Ahoj, před pár lety jsme vybírali dceři aktovku do první třídy a koukali jsme nejvíce aby měla ergonomická záda a jak už tu bylo řečeno hodně na váhu a prostor v aktovce.

Jaranožka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.20 11:52

A jakou jste vybrali? Hodně také řešíme aby aktovka byla přehledná.

katuše65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.20 21:12

Zdravím, zrovna loni jsme to řešili. Vybrat aktovku a celkově pomůcky do školy tak aby byli opravdu vyhovující a praktické u toho je potřeba myslet na vše. Nakonec jsme objednali celý školní set od Baaglu.

MarieStar6
22 příspěvků 25.9.20 20:01

Dobrý večer, za mě můžu doporučit batoh Beckmann. Je lehoučký, synovi krásně sedí na zádech a je dobře řešený uvnitř. Za mě spokojenost.

Evča J.
44 příspěvků 1.10.20 17:10

Dobrý večer, my máme taky batoh od značky Beckmann a je výborný. Vřele značku doporučuji, máme i batoh pro syna, který chodí do třetí třídy a taky nám moc vyhovuje.

MonikaKol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.20 21:43

Ano, u my objednáváme u Baaglu. Líbí se mi, že mají celý set v jednom motivu. Vše krásně sladěné.

Lucielucase
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.20 19:37

Zkoušel jste už někdo u dětí výuková videa? já jsem teď narazila na web primauca. cz a jsem z toho opravdu nadšená. Dcera si u toho sedí sama, a dokáže si to pak na konci videa i překontrolovat sama.

Andreakastylova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 22:17
Školní batoh

Hledám pro svoji dceru na Vánoce pěkný školní batoh, který bude kvalitní i prostorný za dobrou cenu. Můžete mi prosím někdo s výběrem poradit?

Irenaklaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.20 00:35
Batoh do školy

Jaký máte na výběr rozpočet? Vybrala jsem pro dceru moc pěkný batoh do školy, který je růžový a vypadá moc dobře. Navíc je hodně prostorný a dobře vytvarovaný na záda

Andreakastylova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.20 17:33

Tak do dvou tisíc korun. Chci hlavně něco kvalitního co jí dlouho vydrží…

Irenaklaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.20 21:00

To je cena, za kterou pořídíte kvalitní a pěkný batoh. Kupovala jsem pro dceru batoh do školy z internetového obchodu nejkufry. cz Mají tam pěkný výběr a průměrná cena je okolo 1500 korun. Po objednání jsem ho měla za dva dny doma.

Váš příspěvek