Pejsci - krmení (malé plemeno)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lada1212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.19 22:44
Pejsci - krmení (malé plemeno)

Zdravím, potřebovala bych poradit ohledně psího krmení. Doposud jsme s pejskem byli spíš na granulkách z levnějších vod, které mu sice chutnaly, ale co se kvality týče, nebylo to nic moc a vím, že chce to změnu. Mám jezevčíka, 4 roky (ale u mě je teď 1. rokem). Bohužel nemám tolik prostředků na nějaké hodně drahé superbombakvalitní krmivo, každopádně věřím, že se dá určitě najít nějaká zlatá střední cesta prospívajícího kvalitního krmiva za přiměřenou cenu… měl byste někdo nějaký tip?

Reakce:
Dita Novohradská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 21:12

Abych byla upřímná, ne vždy superbombakvalitní krmivo za dost peněz znamená to nejlepší pro pejska - člověk často platí hlavně za značku a ani o tom neví, takže si nemyslím, že je problém najít kvalitní krmivo i v nějakém rozumném cenovém rozpětí. Osobně doporučuji mrknout na tyhle Brit Care mini, krmíme s nimi už nějaký ten pátek a poměr cena/kvalita je podle mě prostě bezkonkurenční https://www.kockapes.com/…e-sensitive/ :-))

KamilaCamel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.19 10:44

Mohu jedině souhlasit, my s pesanem začínali na opravdu dost drahých granulích, až bych řekla že spíš předražených a vůbec mu nesedly, srst měl hrubější a ani po chuťové stránce na mě nepůsobil nijak nadšeně. Tím se chci dostat k tomu, že opravdu ne vždy nejdražší krmiva jsou ta nejlepší (samozřejmě tím nenabádám ke koupi nějakým supermarketovek, to je zase druhej pól)

JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.19 19:27

Pro mě je zlatá střední cesta Carnilove, kterým krmíme už 2. rokem, nebo i výše zmíněný Brit stojí za zkoušku. Tam je zase fajn, že mají několik řad krmiva, takže i cenově si může každý najít svoje.

Jančakecalka
36 příspěvků 26.6.19 10:02

Máme malou rasu, 11 letou psí babičku a už 4 roky jí dáváme granule od fitminu, nejsou drahé, a moc ji chutnají, navíc to jsou jediné granule, které snese, dřívě měla často po granulích průjmy nebo zvracela, tyhle jí sedly okamžitě, tak od té doby neměníme.

Váš příspěvek