Machovo jezero

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janabezdratova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.19 21:40
Machovo jezero

Holky nevíte o nějakém pěkném ubytování u Mácháče? nebo blízkém okolí pro celou rodinu?

Reakce:
Veronikakatarinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 22:05

My tam jezdíme do hotelu, který je přímo na Máchově jezeře, je to tam nádherné, vhodné pro celou rodinu, chodíme na výlety, skvěle tam vaří, mají venkovní i vnitřní bazén, prostě pohoda.

Janabezdratova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 20:09

Do hotelu? do kterého hotelu? je to někde u Máchova jezera přímo?

Veronikakatarinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.19 11:56

Jezdíme do opravdu nádherného hotelu Port, je to kousek od Prahy autem, hotel leží přímo na Máchově jezeře, krásná příroda, vybavení hotelu na úrovni.

Klarka45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 10:24

My jsme v létě roku 2020 navštívili s dětmi a partnerem Máchovo jezero (já jsem si to totiž doma „vydupala“, protože jsem tam nikdy předtím nebyla a moc mne to místo zajímalo) a spali jsme konkrétně v kempu klůček, přičemž mohu říct, že bych vám toto ubytování doporučila. Bohužel jsem podcenila výbavu v podobě oblečení (sice jsem si nakoupila tepláky a mikinu z eshop second hand , ale na teplejší bundu jsem zapomněla), tak jsem byla nachlazená.

TerezaJahodovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.21 06:42
Máchovo jezero

Ahoj, ubytování tam je spousta. My jsme tam byli v kempu pod stanem a za mě teda nic moc. Voda špinavá, takže jsme se nekoupali, ale jinak na procházky to tam docela jde. Kdybych si měla vybrat, tak snad budu radši na zahradě. Máme tam velký bazén , ve kterém si můžeme zaplavat a voda je v něm mnohem čistší než na Mácháči.

Bobinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.21 20:23
Mácháč

Na Máchově Jezeře jsem byla na své první brigádě v životě. Celé léto jsem pracovala v hotelu Bezděz ve Starých splavech. Pamatuji si, že se tam na úklid používaly skvělé vysavače. Skvěle se s nimi vysávaly koberce, ale i podlahy, beton, zaprášený nábytek a tak podobně. Jeden si chci pořídit domů, protože na ně furt vzpomínám! :lol: Manžel mi poradil, ať do vyhledávače zadám: Průmyslové vysavače Karcher a něco mi to určitě najde!

Váš příspěvek