Prodej nemovitosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikakatarinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 21:40
Prodej nemovitosti

Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenosti s prodejem nemovitosti v Praze? hodně na to spěcháme, takže to potřebujeme vyřešit opravdu rychle.

Reakce:
Luciehudebnikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.19 23:16

V Praze jsem prodávala byt, která mi ještě před prodejem vyplatila zálohu, tak pokud spěcháte na peníze, tak by to bylo asi řešení nebo ne?

Veronikakatarinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 19:22

Tak to je opravdu super, jak velkou zálohu? a která realitka to byla prosím?

Luciehudebnikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.19 12:08

Byla to realitní kancelář Edox reality, která vyplácí klientům před prodejem zálohu až dva miliony korun.

Jakubptacik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.20 21:28

Potřeboval bych co nejrychleji prodat v Brně dům, abych mohl zaplatit náš rozestavěný dům, poradíte mi která cesta pro prodej nemovitosti je nejrychlejší?

Kubikulkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.20 21:29

Jestli potřebujete rychle prodat, výrazně doporučuji řešit prodej přes realitní kancelář, která ví kam inzerovat. Já jsem v Brně vyřešil do měsíce prodej bytu přes realitní kancelář.

Jakubptacik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.20 21:29

Do měsíce? a pak ještě přepis v katastru? ten je nějak na 20 dní ne? s kterou realitní kanceláří jste to tedy v Brně prodával?

Kubikulkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.20 21:31

Ano jistě, do měsíce se podepsala kupní smlouva, a pak to ještě chvilku trvá na katastru nemovitostí, než se to zavkladuje. Prodej jsem řešil s realitní kancelář Coloseum nemovitosti, můžete se podívat na jejich internetové stránky nebo zavolat na infolinku 800 536 536

Váš příspěvek