Klimatizace Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janabezdratova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.19 20:04
Klimatizace Brno

Dobrý den, už několik let bydlíme v Brně v bytě, minulé léto jsem přísahala, že si na příští rok koupím klimu, vedra jsou tady, a já na to nějak zapomněla, můžete mi prosím poradit, podle šeho bych měla klimatizaci vybírat?

Reakce:
lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 10:43

Nejlepší je, si najít firmu, která dělá klimatizace, a nechat si od nich doporučit klimu, která bude dostačovat na Váš prostor.

Janabezdratova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 18:40

A vy máte zkušenost s nějakou firmou? někdo? nejlépe Brno?

lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.19 00:03

Nechala jsem si dělat právě od Brněnské firmy klimatizaci 81klima. cz, jsem za to ráda, krásně se vyspím, i když je venku na padnutí.

Iva Janková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.20 20:40
Klimatizace

Dobrý den, koupi klimatizace neoddalujte. Uvidíte, že je to skvělá věc a léto bez ní už nebudete chtít zažít. My také bydlíme v panelákovém bytě, takže vím, jak je tam vedro úmorné. Klimatizaci jsme s koupili před pár lety z https://www.m-klima.cz/ a nedám na ni dopustit. V létě je to můj nejlepší kamarád.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 00:21

Ahojte, já tedy nevím, zda tato firma figuruje i v Brně, ale dle mého, takové kvality jaké nabízí, to určitě musí distribuovat po celé ČR, jinak si totiž nedokáži vysvětlit to, jak je tato firma tak moc dobrá a má tolik dobrých recenzí. :) Já tedy osobně na ně nedám dopustit.

Joska99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 21:48

Já teda za sebe taky musím klimatizaci doporučit. My si ji nechali instalovat minulý rok od této firmy a hlavně přes léto jsme to opravdu pocítili. Máme dům situovaný tak, že nám do něj víceméně celé odpoledne svítí slunce a ta vedra uvnitř dřív bývala příšerná. Letos to bylo snad poprvé, kdy se to u nás doma přes léto dalo vydržet.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu