Prodej bytu Blansko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinosteva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.19 15:23
Prodej bytu Blansko

Dobrý den, prosím není tu někdo z Blanska? nemáte náhodou zkušenosti s prodejem bytu? v této lokalitě? je lepší prodávat s realitní kanceláří?

Reakce:
Jakubhnilica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.19 15:03

Vždy je to lepší prodávat nemovitost s realitní kanceláří, máte tak jistotu, že se nepřipravíte o peníze, navíc realitní kanceláře mají svoje právníky, kteří vše pohlídají, sám by jste šel do velkého rizika, které by se nemuselo vyplatit.

Martinosteva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.19 09:42

Takhle jsem o tom moc nepřemýšlel, abych se přiznal. Máte tedy prosím zkušenost s některou konkrétní realitní kanceláří z Blanska?

Jakubhnilica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.19 14:44

Ano mám zkušenost s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti z Blanska, doporučuji zavolat na jejich bezplatnou linku 800 536 536, kde si domluvíte schůzku s makléřem, se kterým se pak můžete domluvit na případné spolupráci.

Kraska5
31 příspěvků 29.4.20 13:56

Rozhodně je lepší prodávat s realitkou, hlavně když se v tom sama nevyznáte, mohlo by vás to stát akorát nervy a peníze. Dneska ty realitky pořád fungují normálně očividně https://ct24.ceskatelevize.cz/…na-promenila a nijak se je to nedotýká, tak bych toho využila.

Violafieberka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.20 09:42

Nemáte náhodu někdo zkušenost s realitní kanceláří z Prahy? nebo respektive celkově s prodejem nemovitosti v Praze? co všechno musím dopředu zařídit?

Vaclavkovajitka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.20 14:55

Pokud budete prodávat přes realitní kancelář, tak nemusíte zařizovat téměř nic. Já jsem takhle prodávala byt přes realitní kancelář, kdy jsem nemusela zařizovat vůbec nic, a realitní makléř rychle našel kupce.

Violafieberka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.20 07:52

A v Praze? řešila jste prodej nemovitosti v Praze? případně se kterou realitní kanceláří prosím?

Váš příspěvek