Zdravé psí odměny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaJanicka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.19 21:46
Zdravé psí odměny

Dobrý den, snad se tu najdou i nějací pejskaři, dostala jsem od manžela k narozeninám vysněné štěně king charlese španěla a hledáme pro něj nějaké kvalitní pamlsky, pokud možno co nejzdravější, ale za přijatelnou cenu, máte prosím tipy?

Reakce:
Barces8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.19 22:05

Já přímo s jednou konkrétní odměnou neporadím, jsme na BARFU, takže odměny zvlášť neřeším. Napadají mě akorát tak nějaké psí piškotky a nebo uvařit masíčko a obyčejně nakrájet, přidat ke granulkám, to by si určitě pochutnal.

Dvorecka K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.19 08:08

U nás jede momentálně nejvíc Brit, nedávno jsem na netu objevila jejich pamlsky Functional snack a pesan je z nich úplně nadšenej, mají tam snad milion variant, takže to není pořád to stejné dokola, nestojí majlant a obsah paráda… u nás 1* :-)

Adamecká R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.19 08:43

Já spíš poradím, ať se hlavně vyhnete konzervám a kapsičkám z reklam z televize, které maso neviděly ani z protějšího regálu a opravdu nestojí za nic moc, ani za ten pakatel co stojí… bohužel.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.19 20:51

Já třeba s konzervami a kapsičkami krmím ale od kvalitních výrobců, né marketovky ze supermarketu, to opravdu kolem masa snad ani neprošlo. Takže konzervy a kapsičky ano, ale od kvalitních značek.

Marosi
20 příspěvků 25.9.19 08:25

Zkuste Brit. Můžete kupovat i po internetu a cena je dobrá.

Váš příspěvek