Zkušenosti s 3E - Europe Easy Energy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TamaraKrylova
116 příspěvků 30.08.19 10:46
Zkušenosti s 3E - Europe Easy Energy

Dobrý den, zanedlouho nám budou končit smlouvy u plynu a elektřiny a rádi bychom udělali změnu dodavatele. Máme rodinný dům, kdy máme roční spotřebu plynu kolem 25MWh a elektřina se nám točí kolem 5MWh. Co jsme se dívali po internetu, tak nás asi zatím nejvíc zaujala firma 3E - Europe Easy Energy. Koukali jsme, že mají celkem jednoduchý podmínky i smlouva je celkem dobře postavená. Máte je někdo? Jaký s nimi máte zkušenosti? Díky

Reakce:
janavana12
65 příspěvků 03.09.19 16:56

Taky mě tohle zajímá, se tu pověsím.

naslouchalkaa
143 příspěvků 06.09.19 11:13

My už máme Europe easy energy pár let, je teda pravda, že ceny moc nesledujeme, ale zálohy máme vždycky tak že s nimi +/- pár drobných vyjdeme dobře. Pádný důvod ke změně nám zatím nedali, tak zůstáváme u nich.

kometaH
98 příspěvků 12.09.19 16:05

My s 3E máme celkem zajímavou zkušenost, která se nám vyplatila, máme u nich elektřinu přes aukci dTestu. Říkali jsme si, že jedině nějaká taková akce má šanci výrazněji pohnout s cenou dolů a ono jo.

janavana12
65 příspěvků 16.09.19 16:26

Snad nebudu s těma otázkama moc otravná, ale můžu se vás zeptat, jak dlouho vám zabral celý proces změny dodavatele? Je to otázka pár ní nebo to zabere měsíce? Já jsem furt u jednoho a toho samého dodavatelem takže nemám vůbec tušení na co je se třeba připravit.  :) díky

naslouchalkaa
143 příspěvků 20.09.19 10:42
@janavana12 píše:
Snad nebudu s těma otázkama moc otravná, ale můžu se vás zeptat, jak dlouho vám zabral celý proces změny dodavatele? Je to otázka pár ní nebo to zabere měsíce? Já jsem furt u jednoho a toho samého dodavatelem takže nemám vůbec tušení na co je se třeba připravit.  :)  díky

Nejsou to žádný záludnosti, tak v poho ;) ono asi nejde říct přesně kolik to zabere, podle mě je standardní doba asi tři měsíce, u nás to tak nějak bylo. Jako nebýt toho, že nám všechno oni sami vyřídili, tak si myslím, že bychom se v tom plácali daleko dýl :D Ale od nich jsme to měli zaručený, takže v pohodě.

Váš příspěvek