Zkušenosti s 3E - Europe Easy Energy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TamaraKrylova
116 příspěvků 30.8.19 10:46
Zkušenosti s 3E - Europe Easy Energy

Dobrý den, zanedlouho nám budou končit smlouvy u plynu a elektřiny a rádi bychom udělali změnu dodavatele. Máme rodinný dům, kdy máme roční spotřebu plynu kolem 25MWh a elektřina se nám točí kolem 5MWh. Co jsme se dívali po internetu, tak nás asi zatím nejvíc zaujala firma 3E - Europe Easy Energy. Koukali jsme, že mají celkem jednoduchý podmínky i smlouva je celkem dobře postavená. Máte je někdo? Jaký s nimi máte zkušenosti? Díky

Reakce:
janavana12
65 příspěvků 3.9.19 16:56

Taky mě tohle zajímá, se tu pověsím.

naslouchalkaa
143 příspěvků 6.9.19 11:13

My už máme Europe easy energy pár let, je teda pravda, že ceny moc nesledujeme, ale zálohy máme vždycky tak že s nimi +/- pár drobných vyjdeme dobře. Pádný důvod ke změně nám zatím nedali, tak zůstáváme u nich.

kometaH
98 příspěvků 12.9.19 16:05

My s 3E máme celkem zajímavou zkušenost, která se nám vyplatila, máme u nich elektřinu přes aukci dTestu. Říkali jsme si, že jedině nějaká taková akce má šanci výrazněji pohnout s cenou dolů a ono jo.

janavana12
65 příspěvků 16.9.19 16:26

Snad nebudu s těma otázkama moc otravná, ale můžu se vás zeptat, jak dlouho vám zabral celý proces změny dodavatele? Je to otázka pár ní nebo to zabere měsíce? Já jsem furt u jednoho a toho samého dodavatelem takže nemám vůbec tušení na co je se třeba připravit.  :) díky

naslouchalkaa
143 příspěvků 20.9.19 10:42
@janavana12 píše:
Snad nebudu s těma otázkama moc otravná, ale můžu se vás zeptat, jak dlouho vám zabral celý proces změny dodavatele? Je to otázka pár ní nebo to zabere měsíce? Já jsem furt u jednoho a toho samého dodavatelem takže nemám vůbec tušení na co je se třeba připravit.  :)  díky

Nejsou to žádný záludnosti, tak v poho ;) ono asi nejde říct přesně kolik to zabere, podle mě je standardní doba asi tři měsíce, u nás to tak nějak bylo. Jako nebýt toho, že nám všechno oni sami vyřídili, tak si myslím, že bychom se v tom plácali daleko dýl :D Ale od nich jsme to měli zaručený, takže v pohodě.

stehana
70 příspěvků 27.9.19 14:46

@janavana12 Ahoj, já bych to možná ještě do upřesnila, že ta doba taky záleží na tom, co máte za původní smlouvu, ta to právě hodně ovlivní. Ale jinak souhlasím, že vyřízení od dodavatele je už dneska samozřejmostí. Za nás to 3Ečka taky vzali a zadarmo vyřídili. :)

Alžběta TICHÁ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.19 14:19

My u nich máme elektřinu přes polední aukci dTestu. A slevu jsme měli velice příjemnou. :)

Dan4
48 příspěvků 6.11.19 13:38

Joo na ty aukce s 3E jsem slyšel celkem dobré ohlasy. Letos jsme teda zatím nenarazili na jakékoliv informace, které by naznačovaly, že by zase nějaká byla v plánu a to mi přijde jako škoda. Ale i tak co jsem se díval na samotnou firmu a jejich ceník, tak na příští rok to vypadá celkem rozumně.

Váš příspěvek