Problém s klouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
René Honek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.17 22:33
Problém s klouby

Jsem nadšený sportovec, ale poslední dobou mě dost zlobí kolena, bral jsem prášky na klouby, ale očividně už to nestačí, nevíte jestli se nedělá kloubní výživa přímo pro sportovce?

Reakce:
Andrea Rašková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.17 13:13

Já chodím k nim do obchodu pro spalovače tuků, mám ji ve Zlíně kousek :-)

René Honek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.17 09:32

Díky moc byl jsem v Uherském Hradišti, tak jsem skočil k nim do obchodu a nakoupil

Sylva0309
65 příspěvků 17.10.18 11:29

sportovci prosím, co pomáhá na bolest kloubu. Bolí mě kolená z běhání. Moc prosím, děkuji :)

anduskan
45 příspěvků 16.6.20 19:27

Mám kamarádku, která má dobrou zkušenost s přírodními doplňky od Foxylife. Mají taky výborný přípravek na regenraci kloubů. Působí taky na zpevnění šlach a vazů a pozitivně působí na regeneraci a relaxaci svalů.

wendulinaa
27 příspěvků 18.6.20 17:07

A vy máte taky s takovým přípravkem konkrétní zkušenost?
:)

anduskan
45 příspěvků 21.6.20 15:09

Užívala jsem jejich ostropestřecovou pastu na posílení funkce jater. Na stránkách Foxylife jsem si o jejich MSM pouze četla.

Gretka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.20 18:20

Já znám jejich FOXYMSM + Vitamín C 350 g, nedávno jsem ho užívala na zpevnění šlach a vazů a regenraci chrupavek. Účinek mě velice překvapil. Pomohl mě.

Milaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 18:01

Tak to je moc dobrý tip, hlavně pokud s ním má někdo pozitivní zkušenost. Mě se líbí i jiné jejich přípravky, např. osotropestřecová pasta.

Váš příspěvek