Každodenní bolest u srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikolinka19121992  12.05.17 12:48
Každodenní bolest u srdce

Ahoj, zdravím
je mi 24 let, od 10 do 20 jsem závodně plavala, tréninky byly kolikrát vážně náročné. Každoročně jsme absolvovali sportovní prohlídku, kde součástí bylo projít EKG. Vždy bez problému, sem tam nějaká malá šelest.
V posledním půl roce mě trápí každodenní bolest u srdíčka, ani moc nevím jak ji popsat. Snad možná jakoby pálení v oblasti srdce téměř celodenně, a když mě to vezme jakejsi stah, hovorově tomu u nás doma říkáme andula (křeč na srdci - myslím nic neobvyklého - ale toto je daleko větší bolest a delší),mi se k tomu přidá toto: děsně špatně se mi dýchá, stáhne se mi hruď, bolí mě levá ruka a jde mi to až do levé čelisti. Jsou to sice chvilkové (max 10 minut) bolesti, ale jsou hodně nepříjemné a otravují mi život. V posledních měsících jsem si prošla dosti stresovým obdobím, bojovala jsem s diagnostikvanou depresí, trpěla nespavostí a dalšími projevy co se týče deprese. (Zmiňuji proto, jestli to náhodou nemůže být spojeno s tím) Tak mne zajímalo, zda je tu někdo, kdo měl někdy něco podobného, zda je nutno navštívit kardiologii? Nebo zda někdo neví, o co by mohlo jít. Děkuji za případné odpovědi

Reklama

Reklama

Reakce:

BjankaDr
38 příspěvků 02.06.17 11:00

Určitě bych navštívila dokrota, když Vám nic nedá, tak by alespoň mohl říct přičinu a čemu se vyhnout :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama