Nevolnost po každém jídel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LerryL.  13.06.17 08:14
Nevolnost po každém jídel

Dobrý den,

už asi 4 měsíce bojuji s nevolnostmi po každém jídle. Přes rok dodržuji bezlepkovou a bezlaktózovou dietu, jelikož mi byla zjištěná intolerance na tyto potraviny. Asi v půlce února mi vytrhli zub moudrosti, proto jsem začala užívat ibalgin. 4. den po vytržení mi bylo opravdu zle, proto jsem šla k panu doktorovi na čištění a léky jsem vysadila. Zánět jsem ale neměla. Neustále mi bylo na omdlení a když jsem se najedla, tak na zvracení. Teď už je mi jen po každém jídle těžko a na zvracení, což je sice pokrok, ale pořád to není ono. Byla jsem na gastroskopii, kde zjistili mírné podráždění žaludku. Brala jsem asi 3 měsíce APO-Ome 20, ale bez efektu. Paní doktorka mi dělala vyšetření krve a všechny testy mám v normě. Můj alergolog mi řekl, že mám díky intoleranci rozhozený organismus a že mi může být zle i po jídle, které můžu. Tato rada mě tedy neuspokojila, proto se obracím na Vás. Piju i bylinkové čaje, stravu dodržuju, alkohol ani jiné léky neužívám a těhotná nejsem. Děkuji za názory :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Helenča12
2 příspěvky 02.09.17 22:21
nevolnost po každém jídle

Nechala bych si udělat CT na celé břicho:včetně slinivky břišní.

kometaH
82 příspěvků 06.09.17 10:58

Ahoj, souhlasím s @Helenča12, určitě navštiv doktora

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama