Dokážete mi prosím poradit, jak bych měla postupovat v případě prodeje bytu v Praze? máte ideálně někdo osobní zkušenost?
Praha prodej většího bytu
Já jsem potřebovala peníze rychle, takže jsem potřebovala prodat co nejrychleji, a podařilo se mi to díky realitní kanceláři, která v Praze nabízí výkup nemovitostí do 24 hodin.
Podívejte se na stránky realitní kanceláře Edox reality z Prahy, která nabízí možnost výkupu do 24 hodin, když jim zavoláte na 800 503 305, tak si pak zkontrolují právní a technickou stránku nemovitosti, kterou chcete prodávat, a vyplatí Vám peníze.
Asi nejhladší průběh prodeje vám zajistí nějaká dobrá realitka. Většina z nich funguje i v dnešní době a očividně je tahle krize nějak výrazně neovlivnila https://ct24.ceskatelevize.cz/…na-promenila
No, jestli Vám mohu doporučit nějakou stránku, přes kterou jsme prodali mi ten náš byt, tak vám mohu jen a jedině doporučit web https://www.maxima.cz/ . Jedná se o jednu z těch méně typických realitních kanceláří, které dělají svou práci opravdu dobře.
Prodej nemovitosti je obecně poměrně náročnou
záležitostí..samozřejmě, že vám může pomoci realitní kancelář,
nicméně, pokud se poradíte s právníkem, může vás to vyjít o dost
levněji a na prodeji bytu můžete více vydělat..nám poradila advokátní
kancelář Pouzar v Jihlavě-
https://akpouzar.cz/…tni-uschovy/
© 2022 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Cookies (seznam) | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.
