Národní Pokladnice zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačkačule
111 příspěvků 23.12.19 10:07
Národní Pokladnice zkušenosti

Máte někdo zkušenosti s tímhle eshopem? Táta má na konci února narozeniny a v numismatice se docela vyžívá, tak mě napadlo mu trochu přispět do sbírky, ale nerada bych aby mi došel nějaký šunt, takže budu ráda když se podělíte o zkušenosti pokud někdo nějaké má, případně jakou minci byste koupili svému taťkovy, když se vyžívá hlavně v historii ČR.

Reakce:
naslouchalkaa
147 příspěvků 23.12.19 11:35

Tak zrovna tahle firma má hodně mincí a medailí ohledně historie ČR, to by chtělo trochu konkrétněji naspat co taťka zrovna má rád. Jinak zkušenosti s nimi mám dobrý.

Kačkačule
111 příspěvků 23.12.19 11:41

No to já zrovna nevím :D ale vím že kdysi sbíral právě mince spokojené Karlem VI, ale jestli se ho to drží do teď to je otázka na kterou odpovědět neumím a ptát se ho nechci aby to měl jako překvápko. Spíš bych asi chtěla vědět jestli ty mince vypadají jak na těch obrázkách, a jestli odpovídá velikost a tak, co jsem se koukala tak má Národní pokladnice moc pěkný kousky ale nerada bych aby to dopadlo jak když objednávám věci z wishe :D

naslouchalkaa
147 příspěvků 23.12.19 11:55

Aha, no tak jestli už někdy nějakou minci s Karlem VI má, tak bych se toho asi držela, já mám od nich pamětní medaili k 700. výročí narození Karla VI, ale je zlatá, to chce taky trochu zapátrat v paměti jestli měl radši stříbrné mince nebo zlaté. A ano, mince odpovídají obrázkům.

Kačkačule
111 příspěvků 23.12.19 12:02

Tak díky, no jemu to podle mě bylo jedno, pamatuju si že když jsem byla malá tak jsem mu do těch alb lezla a prohlížela si je a byli tam různé, takže to asi nebude úplně podstatný. Zkusím se tam podívat a vytipovat si nějaký co se budou líbit mě, našla jsem u nich už pár který mě zaujali, tak snad se pak budou líbit i jemu.

Kačkačule
111 příspěvků 23.12.19 13:11

Jo a prosímtě mohla bys mi ještě říct jak je to doručováním, mám to objednat s nějakým předstihem? Koukala jsem že to mají jen přes poštu tak aby mi to nepřišlo až týden po oslavě.

naslouchalkaa
147 příspěvků 23.12.19 14:12

Většinou to trvá 14 dnů si myslím, ale jak kdy no, asi bych to radši objednala dřív, člověk nikdy neví jakou na poště budou mít náladu.

DanielaSo
109 příspěvků 16.1.20 11:42

Tak pokud hledáte mince s Karlem IV. tak ta pokladnice je na to vhodná, medailí s touhle tématikou tak mají hodně, i já mám asi jenom 3 medaile s Karlem IV. a jsou moc pěkný.

Kačkačule
111 příspěvků 21.1.20 14:02

Jo to si taky myslím, už co jsem se koukala tak mám tři v hlavě které by podle mě na tu příležitost byli dobré. Ještě mám ale čas tak se koukám jestli Národní Pokladnice nevydá nějaké nové.

DanielaSo
109 příspěvků 5.2.20 07:52
@Kačkačule píše:
Jo to si taky myslím, už co jsem se koukala tak mám tři v hlavě které by podle mě na tu příležitost byli dobré. Ještě mám ale čas tak se koukám jestli Národní Pokladnice nevydá nějaké nové.

No zase tak dlouho bych nevyčkávala protože se může stát že je Národní Pokladnice dovyprodá, stalo se mi to už asi dvakrát a dost mě to mrzelo, takže pokud už teď máte nějakého favorita tak neváhejte.

Kačkačule
111 příspěvků 12.2.20 10:59

Jo to jo, už jsem jednu objednala u nich a už jen čekám až dorazí :) jsem na ní zvědavá, doufám že mu udělá radost mě se totiž líbí moc.

Váš příspěvek