Pejsci - kvalitní konzervy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagmar Sol.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.19 16:37
Pejsci - kvalitní konzervy

Ahoj všem, má tu někdo zkušenost s kvalitními psími konzervami? Co byste doporučili? Nerada bych do pesana cpala nějaké mleté kdo ví co s 5% masa a co jsem koukala do supermarketů, výběr docela nic moc. Budu moc vděčná!

Reakce:
Jančakecalka
48 příspěvků 16.12.19 10:40
@Dagmar Sol. píše:
Ahoj všem, má tu někdo zkušenost s kvalitními psími konzervami? Co byste doporučili? Nerada bych do pesana cpala nějaké mleté kdo ví co s 5% masa a co jsem koukala do supermarketů, výběr docela nic moc. Budu moc vděčná!

Ahoj, no, v supermarketu ta kvatita je fakt příšerná a ve zverimexu jak co, ale já nakonec šla vlastní cestou abych věděla, co náš miláček baští a začala jsem mu to vařit sama a nelituju. Není to tak náročné, jak se zdá a hlavně, když mám víc času, tak navařím víc a dám zamrazit do zásoby. Kupuju si od řezníka zbytky, vyjde to poměrně levněji, přidávám rýži, těstoviny, zeleninu.Jsou i recepty na netu. ;)

Kristy999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 19:08

Ano ano, v klasických obchodech to není kdovíjaké, každopádně najít se dá… Osobně ale stejně doporučuji mrknout na krmivo spíš na netu, výběr je asi milionkrát větší :-)

Adriana Sedilovská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 18:59

My doma dáváme poslední rok Brit Paté & Meat a zatím rozhodně nej zkušenost za dobu, co fenku máme. Složení kvalitní, cena nepřepálená a může se po nich užrat haha :D nejčastěji bereme variantu losos a kuře nebo králičí.

Luciusss1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 19:08

Přidávám se s Britem, u nás jede nejvíc jejich salámek nebo co se konzerv týče řada Premium by nature.

Dittaak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.19 17:47

Neskutečně děkuji za rady, určitě si vše progooglím na netu a snad nakonec vybereme :-) Zatím jsem jen tak hodila očko na tu řadu paté&meat a mají spoustu variant, tak až se tím prokoušu, uvidíme! Ještě jednou díky.

Andreeeja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.20 14:07

Já si prošla stránky www.krmivo-brit.cz.Mají opravdu velký výběr krmiva, konkrétně pro pejsky.

anduskan
31 příspěvků 18.3.20 20:35

Kvůli strachu, že Brit se nevyrábí v Česku. Veškeré jejich krmivo je vyráběno v ČR ve VAFO Praha.

Mirdaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.20 21:45

Granule i konzervy pro pejska u nich nakupuji dlouho, takže vím, že vyrábí v ČR.

jaaann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.20 21:03

Jejich eshop taky využívám, nakupuji u nich pro pejsky i pro kočičky.

wendulinaa
17 příspěvků 26.3.20 15:54

Všimla jsem si, že mají nakup na eshopu nad tři stovky zdarma. To jsem hned využila.

Váš příspěvek