Vaření - nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NickyNikol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.19 15:38
Vaření - nože

Zdravím všechny, sháním do kuchyně nové nože a moc si nevím rady s výběrem. Doposud jsme totiž měli spíš víc nožů střední kvality, nic převratného, ale používat samozřejmě šly, každopádně už by obměnu potřebovaly, takže teď řeším, do čeho se vyplatí investovat a jestli vůbec, no a nebo pořídit zase nějaké obyčejnější. Pokud máte nějaké tipy, bylo by to skvělé.

Reakce:
Jančakecalka
48 příspěvků 16.12.19 10:42

Mi používáme roky Tefal a jsme max. spokojený.

Adriana Sedilovská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 19:26

My máme s přítelem většinu nožů z běžných řetězců nebo z obchůdků s všemožnými domácími potřebami. U spousty ani značku nevím, ale funkční jsou a pro nenáročné kuchaře, což my jsme, úplně stačí.

Katka1213
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 19:40

Já mohu velice doporučit značku Wüsthof, dostali jsme jejich sadu na svatbě a ta kvalita je u nich opravdu znát.

Luciuson97
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 19:59

Zkuste mrknout na www.profikuchar.sk, vloni jsem tam taťkovi kupovala nádhernou sadu nožů a pamatuju si, že výběr měli obrovskej i co se jednotlivých nožů na všechno možné týče :-D Kvalita, co jsem od něj zaslechla, pecka!

OlivieM.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.19 18:51

Super téma, taky poslední dobou nad novými uvažuji. Každopádně můj problém je rozhodně spíš dilema mezi keramickými nebo klasickými noži :-D

Váš příspěvek