Plyn x Elektřina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkapostranecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 11:24
Plyn x Elektřina

Od koho máte doma zaveden plyn a elektřinu? poradíte mi prosím ke komu přejít?

Reakce:
Magdamrazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:12

Také hledáme levnějšího dodavatele energií, poraďte někdo prosím, jaké jsou vaše zkušenosti?

Havlickovaevica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 09:45

Já vám mohu poradit dodavatele energií armexenergy, který poskytuje smlouvu bez závazků a navíc slevy pro rodiny s dětmi, a pro důchodce.

Františka_Lokovská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.19 14:16
Dodavatel

My máme elektřinu od https://www.epet.cz/elektrina/ . Nejdřív u nich byli rodiče a byli s nimi spokojeni, tak jsme k nim poté taky přešli a jsme ráda. Platíme mnohem méně a každá ušetřená koruna v našem rozpočtu je znát.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.20 20:06

My chtěli nové tepelná čerpadla a řešili jsme to docela dlouho. Nicméně energie jsou drahé a tepelná čerpadla také, tak jsme se to rozhodli řešit věcma jako je třeba dotace na tepelná čerpadla. Docela výhodně nás tak vyšla z http://ecka.info/…evne-energie :-)

wanderwom
31 příspěvků 30.9.20 16:42

U nás už máme celkem dlouho energie od Europe easy energy. Nejsem na to vyloženě expert, že bych dokázala posoudit, jestli je to ok, ale jako laikové jsme s firmou spokojení, s vyúčtováními není problém a taky jsme něco za energie ušetřili a proto jsme k nim hlavně šli. :)

emcicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.21 19:15

Ahoj! U nás doma jsme teda zastánce elektřiny. Obzvláště teď, když známe tuhle super webovou stránku. Na této webovce najdete všemožné rady a tipy, jak ušetřit za elektřinu a to se, podle mě, hodí úplně všem :D! Poradila mi jí kamarádka, když začínal 1. Lockdown, takže se nám tahle malá finanční „úleva“ opravdu hodila.

tomaaaas1129
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.22 21:10

V současnosti topíme plynem, ale dost teď přemýšlím nad tím, jestli nepřejít na něco úplně jiného. Díval jsem se a možností je spousta. Zatím teda asi nejvíc se mi zamlouvají tepelná čerpadla vzduch-voda Nemá s tím čirou náhodou někdo zkušenost? Co jsem se tak díval, tak ta úspora je prý u nich obrovská, to mě dost láká.

Pavelpavelos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.22 10:08

Topení elektřinou je doma asi dobré při menším domě. My máme větší dům na dvě patra, takže topíme plynem. Nechal jsem si dva roky zpátky namontovat kondenzační kotel na plyn od firmy https://topeniplynkladno.cz/ , která v Kladně a okolí dělá kompletní topné systémy. Nechal jsem si od nich montovat i radiátory.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu