Dítě má furt hlad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnitaK.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.18 06:41
Dítě má furt hlad

Ahoj, mám dvě děti holku 12 let a dva kluky 16 let. Téma se týká moje decera má furt hlad :think:, třeba včera snědla 5 snídaní (1. Dva velké chleby s máslem a marmeládou, medem 2. Jeden pytlík piškotu 3. Pytlík jeden bebe dobré ráno 4. Jeden kelímek tvarohu a za 5. tři talíře müsli s mlékem), svačina 1. Dvě müsli tyčinky 2. Jogurt s dvouma rohlíkama 3. Jablko. Oběd 2 talíře vývaru a nudle s mákem.
Druhá svačina vyjedla kelímek zmrzliny která byla v mrazáku :zed:. Večeře bagetka s máslem, šunkou, anglickou slaninou a zeleninou + manželovi snědla klobásu 8o a večer když šla spát řekla ze má hlad a snědla kelímek tvarohu a dnes ráno to samé se zbudí ve 4 hodiny ráno a má hlad dnes 6 snídaní a krade už cukroví :P a prý chce k obědu omáčku s knedlíkem nebo naký sladký oběd. Otázka zní je to u holek v pubertě normální, u kluků jsem to nezažila :think: :nevim:

Reakce:
BetulleKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 12:31

Syn je taky hladovec… původně byl na třech jídlech denně, ale teď už dáváme i svačiny a to hodně vydatné, takže klidně zbaští velkého bobíka a k tomu ještě jablíčko nebo banán.

Olga Tar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 15:19

U nás je teda Bobík taky hodně oblíbený a taktéž ho kombinujeme s ovocem. Je to zdravá forma svačinky a zasytí to.. vyzkoušejte :)

Sylva0309
71 příspěvků 4.8.22 22:54

Dej mu třeba víc jídla a taky se více hybejte. Moje dcerka sní na svaču celého velkého bobíka a pak jdeme na brusle

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu