Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 13:45
Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Ahoj. Chtěla bych si dát zvětšit prsa o jedno číslo. Zatím zvažuji kliniku Yes visage a pana doktora Al Awu, o kterým jsem hodně četla že dělá pěkný prsa. Operaci plánuju na podzim, proto bych byla ráda za vaše zkušenosti s panem doktorem popřípadě celkově s klinikou Yes Visage.

Reakce:
barbokabar
41 příspěvků 19.5.21 09:13

O doktorovi jsem slyšela že je prý šikovný ohledně prsou. Já taky právě chci na zákrok ale jenom na liposukci břicha. Ještě jsem se nerozhodla kam ale Yes Visage mě též napadla, tak uvidím.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 19:02

@barbokabar Vždyť právě, proto bych chtěla k němu když se tomu věnuje tak dlouhodobě.

Leena36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 18:05

V Yes Visage jsem byla na nosu u primáře Molitora. Je to už déle, s nosem jsem ale spokojena a pan primář byl skvělý.
Prsa mám zatím dobrý ale když bude třeba tak znova bych na kliniku jela. No ještě počkám jak dopadnu po dětech:-)

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 10:39

Děkuju. Tak snad vám ty prsa zůstanou pěkné i po těch dětech. Já ještě děti neplánuji ale po větších prsou hodně dlouho toužím a už se mi to nechce odkládat. A potom problém s kojením by neměl být tak proč to zbytečně odsouvat. Budu se muset již objednat abych to nějak stihla, vím že teď v tyhle korona krizi si hodně lidí dávalo dělat nějaké plastické operace. Tak doufám že se mi to podaří tenhle rok.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.21 08:44

Ahoj, byla jsi již na ty konzultaci? Já jsem objednána k panu dr. Mrňovi příští týden tak jsem zvědavá co a jak. Chtěla bych mít konečně nová prsa. Teď tam doslova mám jenom dvě placky který mi po kojení zůstali:-) Tak se těším co mi na hrudi vykouzlí když půjdu na zákrok. Snad to stihnu do konce roku anebo začátkem příštího.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.21 12:12

Měla jsem mít termín ještě v létě, ale bohužel mi to nějak nevyhovovalo, tak jsem to zrušila a pak už doktor nemohl. A další konzultaci mi pak navrhli u dr. Mrni. Kliniku měnit nechci, jsem se pro ni rozhodla už dávno, takže jsem tu konzultaci měla. Operaci posouvám na příští rok kvůli nějakým problémům v rodině, ale pan doktor byl fajn, a doporučil mi i konkrétní implantáty a velikost s kterými jsem spokojena. Takže se snad objednám po Vánocích, když se nic nezmění.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 14:00

Tak já jsem tam byla a pan doktor mi všechno řekl a taky jsem si vyzkoušela ty různé velikosti i tvary. Nakonec jedu do o něco menších jak jsem plánovala. Nechci mít prsa prohnaně velké a tahle velikost mi přišla úplně supr. Jo a nakonec to mám ještě tenhle rok v listopadu, byl tam nějaký volný termín, tak jsem ráda.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 15:38

Tak to je skvělé, držím palečky ať ti to vyjde. Já si ještě počkám, ale byla bych nejraději kdyby to už bylo. Tak se na tu změnu těším.

TerezaMeil8
88 příspěvků 27.10.21 09:06

Já jsem byla na prsou u paní doktorky Musilové a jsem s prsama spokojena, tak věřím holky, že vám to taky vyjde. Jinak za mně je klinika Yes Visage super. Bylo to tam fajn, dobrý pokoj (byla jsem tam ještě s jednou holkou) a taky jídlo. Normálně jsem si odpočinula.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 16:12

@TerezaMeil8 Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Mě to čeká koncem měsíce, takže se to blíží. Ale těším se, že budu zase k světu a nebudu muset nosit ty volný trika :-) No a takový malý odpočinek by se mi hodil při těch mých dětech:-)))

TerezaMeil8
88 příspěvků 2.12.21 15:13
@Ofelka píše:
@TerezaMeil8 Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Mě to čeká koncem měsíce, takže se to blíží. Ale těším se, že budu zase k světu a nebudu muset nosit ty volný trika :-) No a takový malý odpočinek by se mi hodil při těch mých dětech:-)))

Tak to ti držím palce. Teda jestli jsi operaci už neměla. Věřím, že pan doktor udělá super práci. Jo a doporučuji taky masáže po operaci. To hodně pomáhá při tom hojení. A jizvy jsem taky masírovala:-)

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 22:09

@TerezaMeil8 Ahoj, děkuji, vše proběhlo dobře. Zvládnuto na jedničku. :-) Masáže mi byly taky doporučeny, takže masíruju opatrně. Přeci jen mám ještě někde místy ty prsa citlivá. Ale bolest je slabá i ten začátek nebyl nejhorší, takže nějaký prášky na bolest jsem brala asi jenom první dva dny, jinak zvládám bez. Jo a s tím odpočinkem si měla pravdu :-)

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 19:04

Hele můžu se zeptat, jak dlouho jste byly hospitalizovány? A jak dlouho trvá, než se dostaví ten výsledek? O klinice uvažuji už dávno, byla jsem tam jednou, ale je to pár let dozadu na dermatologii.

TerezaMeil8
88 příspěvků 13.1.22 13:19
@Ofelka píše:
@TerezaMeil8 Ahoj, děkuji, vše proběhlo dobře. Zvládnuto na jedničku. :-) Masáže mi byly taky doporučeny, takže masíruju opatrně. Přeci jen mám ještě někde místy ty prsa citlivá. Ale bolest je slabá i ten začátek nebyl nejhorší, takže nějaký prášky na bolest jsem brala asi jenom první dva dny, jinak zvládám bez. Jo a s tím odpočinkem si měla pravdu :-)

Tak to jsem ráda, hlavně ať to máš rychle zahojené. Ona ta bolest je normální. Stane se, že to pobolívá i po měsíci, ale bude to lepší každým dnem, neboj. Moje kámoška právě zvažuje operaci, když viděla mojí změnu, tak už se i objednala na konzultaci:-)

TerezaMeil8
88 příspěvků 13.1.22 13:26
@Anezžka38 píše:
Hele můžu se zeptat, jak dlouho jste byly hospitalizovány? A jak dlouho trvá, než se dostaví ten výsledek? O klinice uvažuji už dávno, byla jsem tam jednou, ale je to pár let dozadu na dermatologii.

Ležela jsem dva dny, takže tam dlouho nebudeš, neboj. Výsledek je samozřejmě okamžitě vidět, jedině někdo může mít delší rekonvalescenci. Mně se prsa hojila celkem rychle a jizvičky taky. Už je není ani vidět. Pár dní mě prsa pobolívaly, ale tak za dva týdny to bylo úplně v pohodě. Hlavně se ze začátku netřeba moc namáhat.

Váš příspěvek