Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 13:45
Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Ahoj. Chtěla bych si dát zvětšit prsa o jedno číslo. Zatím zvažuji kliniku Yes visage a pana doktora Al Awu, o kterým jsem hodně četla že dělá pěkný prsa. Operaci plánuju na podzim, proto bych byla ráda za vaše zkušenosti s panem doktorem popřípadě celkově s klinikou Yes Visage.

Reakce:
barbokabar
37 příspěvků 19.5.21 09:13

O doktorovi jsem slyšela že je prý šikovný ohledně prsou. Já taky právě chci na zákrok ale jenom na liposukci břicha. Ještě jsem se nerozhodla kam ale Yes Visage mě též napadla, tak uvidím.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 19:02

@barbokabar Vždyť právě, proto bych chtěla k němu když se tomu věnuje tak dlouhodobě.

Leena36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 18:05

V Yes Visage jsem byla na nosu u primáře Molitora. Je to už déle, s nosem jsem ale spokojena a pan primář byl skvělý.
Prsa mám zatím dobrý ale když bude třeba tak znova bych na kliniku jela. No ještě počkám jak dopadnu po dětech:-)

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 10:39

Děkuju. Tak snad vám ty prsa zůstanou pěkné i po těch dětech. Já ještě děti neplánuji ale po větších prsou hodně dlouho toužím a už se mi to nechce odkládat. A potom problém s kojením by neměl být tak proč to zbytečně odsouvat. Budu se muset již objednat abych to nějak stihla, vím že teď v tyhle korona krizi si hodně lidí dávalo dělat nějaké plastické operace. Tak doufám že se mi to podaří tenhle rok.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.21 08:44

Ahoj, byla jsi již na ty konzultaci? Já jsem objednána k panu dr. Mrňovi příští týden tak jsem zvědavá co a jak. Chtěla bych mít konečně nová prsa. Teď tam doslova mám jenom dvě placky který mi po kojení zůstali:-) Tak se těším co mi na hrudi vykouzlí když půjdu na zákrok. Snad to stihnu do konce roku anebo začátkem příštího.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.21 12:12

Měla jsem mít termín ještě v létě, ale bohužel mi to nějak nevyhovovalo, tak jsem to zrušila a pak už doktor nemohl. A další konzultaci mi pak navrhli u dr. Mrni. Kliniku měnit nechci, jsem se pro ni rozhodla už dávno, takže jsem tu konzultaci měla. Operaci posouvám na příští rok kvůli nějakým problémům v rodině, ale pan doktor byl fajn, a doporučil mi i konkrétní implantáty a velikost s kterými jsem spokojena. Takže se snad objednám po Vánocích, když se nic nezmění.

Váš příspěvek