Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 13:45
Plastika prsou v Yes Visage zkušenosti

Ahoj. Chtěla bych si dát zvětšit prsa o jedno číslo. Zatím zvažuji kliniku Yes visage a pana doktora Al Awu, o kterým jsem hodně četla že dělá pěkný prsa. Operaci plánuju na podzim, proto bych byla ráda za vaše zkušenosti s panem doktorem popřípadě celkově s klinikou Yes Visage.

Reakce:
barbokabar
41 příspěvků 19.5.21 09:13

O doktorovi jsem slyšela že je prý šikovný ohledně prsou. Já taky právě chci na zákrok ale jenom na liposukci břicha. Ještě jsem se nerozhodla kam ale Yes Visage mě též napadla, tak uvidím.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 19:02

@barbokabar Vždyť právě, proto bych chtěla k němu když se tomu věnuje tak dlouhodobě.

Leena36
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 18:05

V Yes Visage jsem byla na nosu u primáře Molitora. Je to už déle, s nosem jsem ale spokojena a pan primář byl skvělý.
Prsa mám zatím dobrý ale když bude třeba tak znova bych na kliniku jela. No ještě počkám jak dopadnu po dětech:-)

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 10:39

Děkuju. Tak snad vám ty prsa zůstanou pěkné i po těch dětech. Já ještě děti neplánuji ale po větších prsou hodně dlouho toužím a už se mi to nechce odkládat. A potom problém s kojením by neměl být tak proč to zbytečně odsouvat. Budu se muset již objednat abych to nějak stihla, vím že teď v tyhle korona krizi si hodně lidí dávalo dělat nějaké plastické operace. Tak doufám že se mi to podaří tenhle rok.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.21 08:44

Ahoj, byla jsi již na ty konzultaci? Já jsem objednána k panu dr. Mrňovi příští týden tak jsem zvědavá co a jak. Chtěla bych mít konečně nová prsa. Teď tam doslova mám jenom dvě placky který mi po kojení zůstali:-) Tak se těším co mi na hrudi vykouzlí když půjdu na zákrok. Snad to stihnu do konce roku anebo začátkem příštího.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.21 12:12

Měla jsem mít termín ještě v létě, ale bohužel mi to nějak nevyhovovalo, tak jsem to zrušila a pak už doktor nemohl. A další konzultaci mi pak navrhli u dr. Mrni. Kliniku měnit nechci, jsem se pro ni rozhodla už dávno, takže jsem tu konzultaci měla. Operaci posouvám na příští rok kvůli nějakým problémům v rodině, ale pan doktor byl fajn, a doporučil mi i konkrétní implantáty a velikost s kterými jsem spokojena. Takže se snad objednám po Vánocích, když se nic nezmění.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 14:00

Tak já jsem tam byla a pan doktor mi všechno řekl a taky jsem si vyzkoušela ty různé velikosti i tvary. Nakonec jedu do o něco menších jak jsem plánovala. Nechci mít prsa prohnaně velké a tahle velikost mi přišla úplně supr. Jo a nakonec to mám ještě tenhle rok v listopadu, byl tam nějaký volný termín, tak jsem ráda.

Popsinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 15:38

Tak to je skvělé, držím palečky ať ti to vyjde. Já si ještě počkám, ale byla bych nejraději kdyby to už bylo. Tak se na tu změnu těším.

TerezaMeil8
91 příspěvků 27.10.21 09:06

Já jsem byla na prsou u paní doktorky Musilové a jsem s prsama spokojena, tak věřím holky, že vám to taky vyjde. Jinak za mně je klinika Yes Visage super. Bylo to tam fajn, dobrý pokoj (byla jsem tam ještě s jednou holkou) a taky jídlo. Normálně jsem si odpočinula.

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 16:12

@TerezaMeil8 Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Mě to čeká koncem měsíce, takže se to blíží. Ale těším se, že budu zase k světu a nebudu muset nosit ty volný trika :-) No a takový malý odpočinek by se mi hodil při těch mých dětech:-)))

TerezaMeil8
91 příspěvků 2.12.21 15:13
@Ofelka píše:
@TerezaMeil8 Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Mě to čeká koncem měsíce, takže se to blíží. Ale těším se, že budu zase k světu a nebudu muset nosit ty volný trika :-) No a takový malý odpočinek by se mi hodil při těch mých dětech:-)))

Tak to ti držím palce. Teda jestli jsi operaci už neměla. Věřím, že pan doktor udělá super práci. Jo a doporučuji taky masáže po operaci. To hodně pomáhá při tom hojení. A jizvy jsem taky masírovala:-)

Ofelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 22:09

@TerezaMeil8 Ahoj, děkuji, vše proběhlo dobře. Zvládnuto na jedničku. :-) Masáže mi byly taky doporučeny, takže masíruju opatrně. Přeci jen mám ještě někde místy ty prsa citlivá. Ale bolest je slabá i ten začátek nebyl nejhorší, takže nějaký prášky na bolest jsem brala asi jenom první dva dny, jinak zvládám bez. Jo a s tím odpočinkem si měla pravdu :-)

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 19:04

Hele můžu se zeptat, jak dlouho jste byly hospitalizovány? A jak dlouho trvá, než se dostaví ten výsledek? O klinice uvažuji už dávno, byla jsem tam jednou, ale je to pár let dozadu na dermatologii.

TerezaMeil8
91 příspěvků 13.1.22 13:19
@Ofelka píše:
@TerezaMeil8 Ahoj, děkuji, vše proběhlo dobře. Zvládnuto na jedničku. :-) Masáže mi byly taky doporučeny, takže masíruju opatrně. Přeci jen mám ještě někde místy ty prsa citlivá. Ale bolest je slabá i ten začátek nebyl nejhorší, takže nějaký prášky na bolest jsem brala asi jenom první dva dny, jinak zvládám bez. Jo a s tím odpočinkem si měla pravdu :-)

Tak to jsem ráda, hlavně ať to máš rychle zahojené. Ona ta bolest je normální. Stane se, že to pobolívá i po měsíci, ale bude to lepší každým dnem, neboj. Moje kámoška právě zvažuje operaci, když viděla mojí změnu, tak už se i objednala na konzultaci:-)

TerezaMeil8
91 příspěvků 13.1.22 13:26
@Anezžka38 píše:
Hele můžu se zeptat, jak dlouho jste byly hospitalizovány? A jak dlouho trvá, než se dostaví ten výsledek? O klinice uvažuji už dávno, byla jsem tam jednou, ale je to pár let dozadu na dermatologii.

Ležela jsem dva dny, takže tam dlouho nebudeš, neboj. Výsledek je samozřejmě okamžitě vidět, jedině někdo může mít delší rekonvalescenci. Mně se prsa hojila celkem rychle a jizvičky taky. Už je není ani vidět. Pár dní mě prsa pobolívaly, ale tak za dva týdny to bylo úplně v pohodě. Hlavně se ze začátku netřeba moc namáhat.

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 16:21

@TerezaMeil8 Tak to je teda krátký, čekala jsem dýl, takže 2 dny jsou dobrý. Já si plánuju operaci na jaro, a chtěla bych vlastně taky k dr. Mrňovi. Četla jsem na něj dost chvály. Zkusím se objednat na konzultaci, aby mi to teda tak nějak vyšlo. Jo a braly jste si operaci na splátky? Viděla jsem, že to dělají, tak mě to zaujalo. Nebylo by to špatný, protože tu celkovou sumu prostě nenašetřím. Nevíte jak to vlastně funguje? Jestli je tam nějaké navýšení?

Zuzzanka44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 20:09

Ahoj holky které za sebou máte plastiku prsou. Chci se zeptat, jste spokojené i s odstupem času? Šel by do toho někdo z vás znovu?

Lucieluciku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 00:44

Rozhodně bych se znovu rozhodla tak, že bych do toho šla. Od té doby co jsem si nechala upravit prsa se konečně cítím jako žena. Prsa mám obě pěkně stejná a hlavně pevná. Pokud se rozhodnete, že do toho určitě půjdete, tak doporučuji vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty. Já mám třeba menší hrudník, takže jsem záměrně vybírala kliniku, kde používají implantáty vhodné na menší hrudník.

TerezaMeil8
91 příspěvků 8.2.22 13:45

@Anezžka38 Já jsem nebrala, ale vím, že to dělají. Navýšení tam není, když to do půl roku splatíš, což mi přijde fajn. Takže si myslím, že to hodně žen využívá. Já jsem si již dlouho šetřila, takže se mi podařilo platit hotově.

TerezaMeil8
91 příspěvků 8.2.22 13:48
@Zuzzanka44 píše:
Ahoj holky které za sebou máte plastiku prsou. Chci se zeptat, jste spokojené i s odstupem času? Šel by do toho někdo z vás znovu?

Tak já určitě, mám po operaci necelé dva roky, ale klidně bych do toho šla znovu. Za mě to byla nejlepší investice :-)))

Zuzzanka44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 23:44

Docela by mě zajímalo jak mám vybrat ty kvalitní implantáty jak píšete. Podle čeho bych měla ty kvalitní implantáty teda vybírat dle vás? Nevěděla jsem, že je v nich rozdíl. Myslela jsem si, že se používají všude ty stejné.

Lucieluciku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.22 23:12

Mohu doporučit kliniku https://www.perfectclinic.cz/…tseni-prsou/ , kde používají implantáty, které jsou schváleny i v USA. A tam mají tedy daleko přísnější podmínky. Mají pobočky v Praze, Brně a Liberci, takže se můžete objednat na konzultaci a tam už vám vše řeknou. Jsem s jejich prací opravdu spokojená.

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.22 13:39

@TerezaMeil8 Tak to by se mi líbilo. Myslím, že do půlroka bych byla schopná vše zaplatit. Jo konzultaci mám za dva týdny. Pan doktor měl uvolněný termín, tak jsem to vychytala:-)

TerezaMeil8
91 příspěvků 25.2.22 09:04
@Anezžka38 píše:
@TerezaMeil8 Tak to by se mi líbilo. Myslím, že do půlroka bych byla schopná vše zaplatit. Jo konzultaci mám za dva týdny. Pan doktor měl uvolněný termín, tak jsem to vychytala:-)

Tak to si myslím, že by se ti oplatilo teda jestli to tak splatíš. Hlavně držím palečky ať ti to vyjde. Jo a dobrá rada, ptej se co nejvíc, neboj se ptát i na divné otázky. Já jsem chtěla vědět všechno, takže jsem chvíli měla pocit, že to přeháním, ale paní doktorka s tím vůbec neměla problém. Takže všechno mi zodpověděla s klidem.

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.22 17:18

@TerezaMeil8 Děkuji za radu, mám už napsaný dlouhý seznam otázek:-) Doufám že dostanu termín okolo dubna nebo května, to by jsem byla ráda.

Polly9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.22 00:22

Já jsem naštěstí se svým poprsím spokojená, o zvětšení jsem nikdy neuvažovala. Je ale pravda, že poslední dobou nad plastikou uvažuji, konkrétně nad labioplastikou. Nebyla na tom některá z vás náhodou? A pokud ano, nemáte zkušenost s touto klinikou - https://www.labioplastika-praha.cz/ ? Předem díky moc za odpovědi, pomohlo by mi to. :)

BGSBCL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 14:04
Bank Guarantee (BG) / StandBy Letter Of Credit (SBLC)

We have Fresh Cut Bank Guarantee (BG) / StandBy Letter Of Credit (SBLC) specifically for BUY/LEASE Issuance by HSBC London / Hongkong, Barclays Bank, Deutsche Bank AG Frankfurt, and many other 25 top AA rated Banks. We also secure funding to facilitate and enhance your business and projects. Also we are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

For further inquiry contact us via Email: fundingsolutions@execs.com OR execsfundingsolutions@gmail.com

Raddka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 22:32

@Anezžka38 Ahoj, já chci do Yes visage taky, plánuji to od minulého roku. Konzultaci jsem měla s dr. Hoškem, ale termín zatím nemám. Ještě chci našetřit nějakou částku, abych to zaplatila hotově. Snad to vyjde na podzim. Budu ráda, když napíšeš, jak operace dopadla. A držím palce :-)

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 17:31

@Raddka4 Jasně určitě dám vědět. Za dva týdny jí mám, tak se těším. Jo a beru to na splátky, taky jsem nestihla našetřit :-)

Raddka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 11:15

Tak byla jsi už na ty operaci?

Anezžka38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.22 15:53

@Raddka4 Ahoj, jo už mám asi 3 týdny po operaci. Všechno jsem zvládla skvěle. Taky probuzení po narkóze bylo v pohodě, naštěstí mi nebylo ani špatně. Prsa jsou krásná, přesně jak jsem si je představovala. Bolest taky úplně v pohodě, jenom pár dnů mě prsa bolely, ale potom to bylo v pohodě. Personál byl velice fajn a hlavně jsem se vůbec před zákrokem nebála. Tak hlavně ať ti to vyjde, jak plánuješ a našetříš penízky:-)

Raddka4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.22 10:37
@Anezžka38 píše: @Raddka4 Ahoj, jo už mám asi 3 týdny po operaci. Všechno jsem zvládla skvěle. Taky probuzení po narkóze bylo v pohodě, naštěstí mi nebylo ani špatně. Prsa jsou krásná, přesně jak jsem si je představovala. Bolest taky úplně v pohodě, jenom pár dnů mě prsa bolely, ale potom to bylo v pohodě. Personál byl velice fajn a hlavně jsem se vůbec před zákrokem nebála. Tak hlavně ať ti to vyjde, jak plánuješ a našetříš penízky:-)

Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Přeji ti rychlou rekonvalescenci. Já jsem se teda nakonec dohodla s doktorem na říjen. Raději teď, protože by se mohlo stát, že by mi to nějak nevyhovovalo, takže jsem si to alespoň zarezervovala. Myslím, že se mi taky podaří ty peníze dát dokupy a když ne, tak bych taky zkusila ty splátky.

Váš příspěvek