Oprace očních víček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ksmrtiznudena
2 příspěvky 10.2.20 04:53
Oprace očních víček

Kdo z vás o této operaci, byť by jen zauvažoval? A důvody, které vedou k odkladu… A kdo ji podstoupil a jaký z celého výsledku máte pocit? Děkuji

Reakce:
Michaelkaelka
58 příspěvků 26.2.20 07:29

Byla jsem jenom na horních před pár měsíci. Za mně super, protože jsem měla víčka hodně povislá a to přidávalo mojí tváři na věku. Je to krátký zákrok a hned v ten den jsem z Yes visage mohla jet domu. Bylo to ze začátku opuchnuté a taky jsem měla modřiny ale po pár dnech jsem normálně fungovala. Jizvu není ani vidět.

Ksmrtiznudena
2 příspěvky 1.5.20 18:18
@Michaelkaelka mám z toho strach. :D Děkuji za odpověď. Před dvěma lety jsem byla na operaci karpalních tunelů. Statečně jsem u první ruky brečela před, při i po operaci. Odkládala jsem to 14.let. Ještě jednou děkuji. Sbírám odvahu.
Honza35-praga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 16:11
operace víček

Ahoj, přítelkyně toto řešila taky a dostal jsem od kamarádky doporučení na tuto oční ordinaci a oční optiku v Praze 4. Provádějí tyto kosmetické korekce a po návštěvě šla Eva na zákrok a byla moc spokojená. Zkuste panu doktorovi napsat na chat na webu ;)

Eliel5P
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.21 10:04
Plastická operace

Ahoj koukala jsem na tuhle https://www.premier-clinic.cz/ kliniku kde jsou ty základy tyhle operace dobře popsané, a pro individuálnějsi informace a přístup bych si domluvila konzultace. Taky uvažuji o operaci očních víček a četla jsem že se provádí buď chirurgický a nebo nějak injekčně ale to už přesně nevím.

j.strnsdkova@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.21 20:14
Pytle

Jsem po operaci spodních i vrchních víček, cca 2 měsíce, výsledek tedy nic moc, ale zajímá mě,…mám pytle pod očima ještě větší jak jsem měla, na kontrole mi řeklina na kontrole mi řekli, že to bude trvat cca 3 měsíce než to zmizí, ale jsem z toho nesca

Daniela DM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 14:07

Dobrý den,

byla jste tam nakonec? Uvažuji nad stejnou klinikou a stejným zákrokem.

Děkuji.

Váš příspěvek