Prsa plastika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivanajirkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.18 15:26
Prsa plastika

Dá se zvládnout plastika prsu bez prášků od bolesti po operaci? nemohu totiž brát prášky od bolesti.

Reakce:
Janapoletova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.18 10:32

Já jsem měla stejný problém, také jsem nemohla brát prášky od bolesti a tak jsem si domluvila pumpičku, která mi přes katetr pumpovala analgetikum do rány a já tak nemusela brát prášky od bolesti, působí jen lokálně.

Ivanajirkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.18 13:06

A kde se ta pumpička zařizuje a platí to pojišťovna?

Janapoletova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.18 13:48

Musela jsem jít do lékárny, kde jsem to objednala a zaplatila 4000 korun, takže pojišťovna to nehradí. Ale opravdu to stojí za to, fungovala báječně vůbec mne to nebolelo.

Viktoriska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.21 23:54

Záleží hodně na tom, kde si nechat prsa upravit? Podle čeho bych se měla rozhodnout při výběru vhodné kliniky?

Plajnerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.21 23:18

Já hledala hlavně zkušenosti lidí a také jsem přišla na to, že se všude používají jiné implantáty. Proto jsem si vybrala kliniku, kde používají kvalitní implantáty certifikované pro použití i v USA, kde mají na plastickou chirurgii daleko přísnější podmínky. Je to necelé dva roky co jsem si nechala prsa upravovat a jsem stále spokojená. Jizva není vůbec vidět a neměla jsem žádné komplikace.

Viktoriska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.21 20:45

Zní to docela zajímavě, tohle jsem opravdu netušila, že se to rozděluje nějak podle implantátů. Na které klinice jste si prsa nechala upravovat? Ta jizva je ve spodní části?

Plajnerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.21 01:10

Ano, jizvu mám ve spodní části. Nechala jsem si upravovat prsa na klinice perfectclinic. cz, kde jsem byla i celkově spokojená s přístupem. Byla jsem na jejich pobočce v Brně, další mají myslím i v Praze a Liberci.

Váš příspěvek