Operace prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danielaliberdov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.18 16:17
Operace prsu

Holky čeká mě bohužel operace prsou a kojím, takže nebudu moci brát prášky od bolesti, nevíte jak moc bolí hojení jizev po operaci prsou?

Reakce:
Luciehladinska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.18 11:49

Kamarádka byla na operaci v Rakousku a po operaci dostala do rány kanylu s pumpičkou, která ji přímo do jizvy pumpovala látku ropivacain, takže nic necítila a v pohodě se hojila.

Danielaliberdo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.18 12:36

Opravdu a nezjišťoval někdo, jestli se tohle nedá zařídit i u nás?

Markyska999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.18 12:17

Ano už jsem se na to ptala v nemocnici, dá se to zařídit i u nás, stačí když si zajdete do lékárny, kde to objednají a doručí to do nemocnice, kde vám to doktro přes kynalu zavede do jizvy, stojí to 4000 korun.

Sylva0309
65 příspěvků 23.10.18 12:24

co se tak dívám, tak hodně lidí tu pumpičku použiva a já vůbec nevím co to je? Mužete mi to někdo vysvětlit, popsat? Jak to funguje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 10:37

lidi ji použivaji třeba po operaci kolene, nebo i ženy po cisařskem řezu. Umrtvi to ranku tím, že se tam vstříknou analgetika a taky se to pak líp hojí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 15:15

použiva se to jakékoliv operaci, ovšem je u toho nutná konzultace s lékařem

Lenicka448
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.20 10:21

Dámy na co všechno bych se měla připravit, když si chci nechat udělat nová prsa?

Violancelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.20 23:32

Tak určitě se musíte rozhodnout, v jakém rozsahu si je chcete nechat dělat nebo upravovat. Také hodně záleží, kde si je budete chtít nechat dělat. Já jsem si vybral kliniku, kde používají opravdu kvalitní implantáty, které se používají i v USA. Tam mají totiž úplně jiná pravidla, a hodně dbají na kvalitu.

Lenicka448
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.20 10:40

Co to je přesně za implantáty? kde jste na operaci byla?

Violancelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.20 22:05

Je to implantát Mentor, který se právě v USA používá. Nechala jsem si upravovat prsa na klinice perfectclinic. cz. Mají pobočky v Brně, Praze a Liberci. I po roce a půl jsem pořád velice spokojená.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie