Bělící zubní pasta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tamarka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 09:30
Bělící zubní pasta

Jaké máte zkušenosti s bělící pastou? narazila jste některá na pastu, která dokáže zuby bělit?

Reakce:
Michaleca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 07:36

Ano narazila jsem na set, který obsahuje zubní pastu, a mezizubní kartáček. Čistím si zuby každý den pravidelně, a mám krásné bílé zuby bez kazů.

Tamarka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 10:04

Mohla bych se prosím zeptat, co to je za pastu přesně?

Michaleca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.19 10:16

Ano jistě, zeptejte se například u dr. maxe na zubní pastu white glo, nebo když se podíváte na jejich stránky www. whiteglo. cz, tak tam najdete i prodejce.

Krisst
34 příspěvků 27.11.19 12:31

Používám normální pastu, občas jdu na zubní hygienu a jednou jsem si nechala zuby bělit. Mám je hezké, bílé.

Liliana25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 19:03

Já si tedy zuby bělím doma a jedině s pomocí Krásného úsměvu.

Arabellaa
10 příspěvků 22.7.21 20:23

Liliano máš od nich zkušenost s tímto bělícím gelem https://www.krasnyusmev.cz/…-zubu-130-ml ?

Amadeus1
9 příspěvků 24.7.21 22:02

Arabello ten gel vyzkoušený přímo nemám, ale měla jsem od nich ty bělící pásky a za mě spokojenost!

Arabellaa
10 příspěvků 28.7.21 21:48

Dobře děkuji za reakci, asi ho stejně zkusím, protože mě to docela láká a cenově mi přijde dostupný.

Nikolajka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.21 22:39

Já mám trochu strach to kupovat protože to prý ničí a obrušuje sklovinu a dásně, nemáte někdo vyzkoušený něco šetrnějšího?

Sandriskaa7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.21 21:49
@Nikolajka11 píše:
Já mám trochu strach to kupovat protože to prý ničí a obrušuje sklovinu a dásně, nemáte někdo vyzkoušený něco šetrnějšího?

Taky si přesně tohle říkám, nechci si něčím agresivním zuby zničit

Betusskka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 22:58

Taky budu ráda za tip. Já si jednou koupila něco na bělení s peroxidem a už nikdy víc..to taak bolelo…

Sandriskaa7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.21 23:06

Já to ani nezkoušela, ale četla jsem o tom

Amadeus1
9 příspěvků 22.9.21 18:20
gel

To teda nevím zatím komu jsem tento gel doporučil, tak s ním byli spokojeni a rozhodně žádnou sklovinu nenarušil!

Madllaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 20:28

Já si bělila zuby s https://www.toothy.cz/ je to sada na bělení bez peroxidu, která funguje na principu oxidace. Krásně mi zuby vybělila už za šest dní.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu