Kvalitní nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandriska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.19 11:41
Kvalitní nože

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s opravdu kvalitními noži? Budu moc ráda, když se podělíte, manžel bude brzy slavit narozeniny a vzhledem k tomu, jak to v kuchyni miluje, bych mu chtěla nějaké špičkové pořídit - nejlépe v sadě.

Reakce:
Adell Novackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:17

Ty brďo tak to bohužel vůbec, my máme doma sice nožů spoustu, ale asi ani jeden nijak speciální. Kupujeme v běžných obchodech, co jsou všude… ale jako dárek to zní super!

KarollynSk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 17:35

Já pokud mohu doporučit, určitě mrkněte na tuhle sadu Wüsthof https://profikuchar.cz/…-9-dilu-9843 Mně ji daroval manžel, když jsme se stěhovali do nového a stavěla se nová kuchyň a opravdu… takovou parádu jsem co se výbavy do kuchyně a nožů nikdy neviděla, natož nedržela v ruce. Radost vařit :-)

Sandriska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 17:44

Tak ta vypadá parádně… koukala jsem, že tam sad mají spousty, tak se tím dneska prokoušu a myslím, že večer bude jasno! Moc díky za tip a přeji hezký den.

KaterinaSalova
4 příspěvky 4.12.19 14:36
Sada nožů

Ja muzu doporucit pouze noze od berghoff. Moje cela rodina ma touto znackou vybavenou kuchyn a ti padem i ja :lol: :kytka:

KaterinaSalova
4 příspěvky 9.12.19 10:11
Sada nozu

Pridavam odkaz na sadu nozu: https://www.berghoff.cz/…ozu-8-dilna/. S
em s nimi maximalne spokojena. :mavam:

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 12:53

Také jsme se nedávno stěhovali a při stěhování se nám bohužel ztratili naše velice drahé nože, které jsme dostali darem k Vánocům. Je mi z toho dodnes smutno a pořád nad tím přemýšlím. Netuším, zda to byla naše chyba, nebo se to prostě vytratilo, když se vyhazoval bordel z dodávky. online.

Martina582
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 15:50
Kvalitní nože

Já jsem taky nedávno řešila, že jsme museli nakoupit nové nože, protože se nám při stěhování ztratila krabice s vybavením do kuchyně. Na této stránce Kvalitní nože je dbré srovnání různých nožů jak do kuchyně, tak i na další práci.

Váš příspěvek