Kvalitní nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandriska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.19 11:41
Kvalitní nože

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s opravdu kvalitními noži? Budu moc ráda, když se podělíte, manžel bude brzy slavit narozeniny a vzhledem k tomu, jak to v kuchyni miluje, bych mu chtěla nějaké špičkové pořídit - nejlépe v sadě.

Reakce:
Adell Novackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:17

Ty brďo tak to bohužel vůbec, my máme doma sice nožů spoustu, ale asi ani jeden nijak speciální. Kupujeme v běžných obchodech, co jsou všude… ale jako dárek to zní super!

KarollynSk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 17:35

Já pokud mohu doporučit, určitě mrkněte na tuhle sadu Wüsthof https://profikuchar.cz/…-9-dilu-9843 Mně ji daroval manžel, když jsme se stěhovali do nového a stavěla se nová kuchyň a opravdu… takovou parádu jsem co se výbavy do kuchyně a nožů nikdy neviděla, natož nedržela v ruce. Radost vařit :-)

Sandriska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 17:44

Tak ta vypadá parádně… koukala jsem, že tam sad mají spousty, tak se tím dneska prokoušu a myslím, že večer bude jasno! Moc díky za tip a přeji hezký den.

KaterinaSalova
4 příspěvky 4.12.19 14:36
Sada nožů

Ja muzu doporucit pouze noze od berghoff. Moje cela rodina ma touto znackou vybavenou kuchyn a ti padem i ja :lol: :kytka:

KaterinaSalova
4 příspěvky 9.12.19 10:11
Sada nozu

Pridavam odkaz na sadu nozu: https://www.berghoff.cz/…ozu-8-dilna/. S
em s nimi maximalne spokojena. :mavam:

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 12:53

Také jsme se nedávno stěhovali a při stěhování se nám bohužel ztratili naše velice drahé nože, které jsme dostali darem k Vánocům. Je mi z toho dodnes smutno a pořád nad tím přemýšlím. Netuším, zda to byla naše chyba, nebo se to prostě vytratilo, když se vyhazoval bordel z dodávky. online.

Martina582
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 15:50
Kvalitní nože

Já jsem taky nedávno řešila, že jsme museli nakoupit nové nože, protože se nám při stěhování ztratila krabice s vybavením do kuchyně. Na této stránce Kvalitní nože je dbré srovnání různých nožů jak do kuchyně, tak i na další práci.

Leontyna344
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.22 16:53

Kvalitní nože jsou podle mého názoru základ každé kuchyně. Myslím si ale, že to samé se dá říct třeba i o spotřebičích. Sama jsem si to potvrdila tyto Vánoce. Pekla jsem hodně cukroví a těsně před Vánoci se mi rozbil hnětač. Rychle jsem tedy musela investovat do nového hnětače, jinak bych cukroví napéct nestihla. Naštěstí se mi jeden povedlo sehnat, tak snad mi chvíli vydrží.

Váš příspěvek