Opruzeniny pod prsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylva0309
38 příspěvků 13.03.18 14:02
opruzeniny pod prsy

Mám větší prsa a tvoří se mi pod nimi opruzeniny. Jak to řešíte? Je to nepřijemné, zapácha to, pálí, svědí. Co na to pomáhá?

Reklama

Reklama

Reakce:

Lucka Popová 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 14:43

Zkušenosti s tím nemám, ale asi bych to řešila kvalitní podprsenkou, která udrží prsa.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.18 13:47

kvalitní podprsenka a krém proti opruzeninám. Klidne i tem co se dává na dětský zadeček. Zkus třeba Zitenax

Sylva0309
38 příspěvků 17.07.18 22:27

kvalitní podprsenka je áklad, taky pravidelné mytí. Prsa jsou větší a opruzeniny se ted v lete prostě tvoří :( Koupila sjem si krém -klasický krém na dětský zadeček a pomohlo to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 13:06

u žen trpící na větší prsa jsou opruzeniny nekonečný problém. Taky s tím bojuji a ne jenom v létě. Chce to natírat a natírat

Sylva0309
38 příspěvků 21.07.18 13:30

taky s nimi bojuji, je potřeba najít ten správný krém. Obávám se, že tohle podprsenka nespraví

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:50
@Lucka Popová píše:
Zkušenosti s tím nemám, ale asi bych to řešila kvalitní podprsenkou, která udrží prsa.

tohle není podprsenkou. Taky mám větší prsa, prádlo si kupuji kvalitní a opruzeniny se mi tvoří v podpazičí a pod prsy. Někdo na to trpí a někdo se s tím nesetká vůbec.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama