Nemůžu zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
viki15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.18 19:15
Nemůžu zhubnout

Ahoj…je mi 15let měřím 176cm a vážím 58kg. Mám pocit že mám dobrou váhu ale vypadá úplně jinak. Prostě jsem tlustá. Ostatní mi sice říkají že jsem hubená, ale to mě ještě neviděli třeba v plavkách. Možná mám nízké sebevědomí kvůli tomu že jsem byla dřív hooodně tlustá (78KG, zhubla jsem během 3 měsíců. A poslední 4 měsíce zvracím/někdy 4× denně někdy 3× za týden) Celkem se přejídám a potom… Chtěla bych mít tak 46-52kg, ale nejde mi to :,( já vím že se to zdá málo ale na svou váhu teď určitě nevypadám…

Reakce:
Janča90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.18 12:40

v 15ti se těžko hubne, ale jestli to máš opravdu za potřebí hubnout, tak zkus zajít do světa zdraví a oni ti vše podstatné řeknou

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.19 06:52
Hubnutí

Já bych v 15 váhu neřešila. Do dospělosti se ti postava mění a rýsuje a za pár let můžeš vypadat úplně jinak. Užívej si mládí a nestresuj se. Já jsem váhu taky nikdy neřešila, ale po porodu to bylo potřeba. Zůstalo mi hodně kilo, kterých jsem se potřebovala zbavit. Pomohla mi s tím ketonová dieta https://www.ketofit.cz/ketonova-dieta a teď se cítím znovu jako dřív.

Albeon
77 příspěvků 20.9.19 12:23

V 15 letech ještě tvé tělo není dostatečně vyvinuté. Na hubnutí máš čas. A podle toho co jsi sem napsala, tak postavu máš dobrou.

Holisa
32 příspěvků 25.9.19 08:37

Mě hodně zarazilo a překvapilo že píšeš, že zvracíš. To je velmi špatné a měla bys toho okamžitě nechat a vyhledat lékařskou pomoc. Máš psychický problém, který pokud se nebude řešit, dopadneš špatně. Jsi vysoká a váhu už ted máš trochu nízko. Začni to akutně řešit. Není to normální na 15cti letou holku.

Lenkaetrarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.21 23:22
Jak doma rychle hubnout?

Holky poradíte prosím, jak doma co nejrychleji hubnout? Jak na to?

Zanetpertickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.21 20:02

Jak myslíte co nejrychleji? Mě se daří opravdu pěkně hubnout díky tomu, že jsem s manželem domů pořídila běhací pás a rotoped. Cvičíme pravidelně spolu každý večer, kdy se na strojích střídáme.

Lenkaetrarkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 23:25

To je super, jestli cvičíte spolu. Zkusím to takhle doma také navrhnout. Ten běhací pás by mě docela zajímal. Jak ale vybrat nějaký kvalitní?

Zanetpertickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 13:55

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit běhací pás https://www.fitham.cz/…ess-dtm2000i , který je perfektní a dá se jednoduše ovládat. Podívejte se určitě i na nákupní rádce https://www.fitham.cz/…-bezecky-pas

Jančakecalka
103 příspěvků 12.11.21 09:38

Možná ti to bude připadat směšné, ale mě jednou doktorka poradila, abych vyzkoušela nalačno kvalitní olivový olej na lžičku, tak jsem to vyzkoušela, za pravé se mi neuvěřitelně srovnalo trávení, přestaly se mi dělat afty v puse, problémy s dásněmi taky pryč a co se týče váhy, pomohlo mi to k minus 5 km uplně v pohodě. Začla jsem jednou lžící ráno, když jsem zjistila, že mi po tom nic není, postupně jsem si přidávala a ted beru již dlouhodobě 5 lžic ráno a jsem i s imunitou v cajku, k tomu beru déčko ještě. Možná si řekněš, fuj, je to slizký hnusný, ale za vyzkoušení to stojí, minimálně kvůli zdraví.-)Jukni na net, o oleji tam píšou mnoho pěkných článků.

Jarosalvnevlt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 22:57

Já jsem začala běhat a hubnout kvůli tomu, že jsem od kolegů v práci pořád slyšel kdo toho kolik naběhal nebo nachodil Každý totiž nosí chytré hodinky a pak se tím přehánějí. Začalo mne to štvát, tak jsem si chytré hodinky koupil taky a díky tomu jsem začal pravidelně sportovat a hubnout. Vybral jsem super chytré hodinky od https://www.smartomat.cz/…ovy-reminek/

petrakon13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.22 23:52

Doporučuju tuto keto dietu https://www.ketodiet.cz/ je senzační, má moc super produkty ale i balíčky :-) Díky BMI kalkulačce se dá orientovat jaký balíček je pro vás vhodný. Opravdu super vymakané webovky, a to ani nemluvím o dietě jako takové, je chuťově výborná, cenově dostupná a opravdu pestrá, člověk se s ní nenudí:-) Ani jsem neměla pocit že držím dietu, jak mi všechno moc moc chutnalo :-)

Helena233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 21:58

Taky mi dost pomohly ty jejich hotové balíčky, díky nim jsem se naučila se vyznat v tom jaký příjem mám mít a i když už dávno na těch jejich balíčcích nejsem, tak některá jídla si od nich stále objednávám a mám je jako nouzovku, když někam jedu a nebo si nestihnu uvařit.

LuckaBuchta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.22 12:44

Tak jak tady už hodně lidí psalo, myslím si, že v 15 ti letech je zbytečné tělo trápit nějakými dietami. Váha je naprosto v pořádku, možná je lepší zkusit nějaký pohyb aby tělo vypadalo lépe, ale dieta mi přijde fakt zbytečná

Váš příspěvek