Body Express

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.16 19:53
Body express

Pěkný den! Prosím o radu. Sestře bych chtěla koupit k vanocum nějaký voucher na cvičení a při hledání jsem narazila na body express (www.bodyexpress.cz). Nevíte náhodou o co jde? Výsledky? Děkuji

Reakce:
Magdulkaa
27 příspěvků 6.12.16 10:48

Ahojky :) Já jsem o tomto cvičení slyšena. Kámoška na něj chodí a já se chystám taky :) Je to 20 minutové cvičení, ale úplně postačí :)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.17 07:58

A jsou videt vysledky? Po jaké době? Pro mě už je to aktuální teď po vánocích :D

Magdulkaa
27 příspěvků 5.1.17 10:33

Určitě si na to zajdi, stojí to za to :)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 09:33

A kam na to chodis?

Magdulkaa
27 příspěvků 18.1.17 08:13
@miska.887 píše:
A kam na to chodis?

Já osobně do Brna :)

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.17 11:28

Taky na bodyexpress chodím, do Prahy… Už skoro 2 měsíce a docházka je fakt vidět :)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.17 16:23

No, tak já jdu poprvé v úterý. Hned dám vědět, co a jak ;)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.17 16:52

Ty jo, tak uplna parada :) Uvodní lekce mi zabrala tak hodinku, s tím, že jsem se dozvěděla všechno podstatné, trenér mě vyzpovídal, vše vysvětlil a taky jsem absolvovala první trenink. Napřed jsem měla trochu strach, přece jenom elektřina :D Ale nebylo vůbec proč :) Trenér pomalu nastavoval intenzitu na jednotlivych partiích, takže vše bylo v mé režii. Jakmile bylo vse nastavené, tak začal samotný trenink :) Jelo se 4 na 4, tedy 4 vteriny odpocinek a 4 vteriny zatnute vsechny svaly, ktere dostavaji elektricke impulsy :) Uz se tesim na dalsi lekci :)

Magdulkaa
27 příspěvků 23.2.17 12:47

@miska.887 Ze? a kam na to chodis?

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.17 20:22

@miska.887 tak kolik toho už máš na bodyexpressu za sebou? :)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.17 20:57

No, teď jsem byla dlouho nemocna, takze jsem nebyla…ale vcera uz jsem byla :) Ale teda, oproti uvodni lekci to byl rodil :-O Boli me cely telo! Vsechny svaly! Zase se jelo 4 na 4, ale intenzivni trenink trval celych 20 minut…spocena jsem byla…Za tyden zas :)

Alex.aley
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.17 14:56

:-O a kdy mají být vidět výsledky?

Radomír.Kral
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.17 13:44

Na chvičení body express taky chodim :) je to parada… Poradne me to vzdycky protahne…je to sice „jen“ 20 min, ale na konci jsem vzdycky rad, ze uz je konec :D Jako jeste ze se na to chodi jen jednou tyden :jazyk:

Lucinka.Lucka45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 08:43

Kam na ten body express chodíš?

Markéta636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 21:24
@Lucinka.Lucka45 píše:
Kam na ten body express chodíš?

Já jezdím na body express do Brna na Heršpickou 5a do Mpaláce, protože jezdím z Blučiny a tuhle pobočku mám nejblíž, jinak poboček mají po Brně víc, tak se koukni na jejich stránky, tam to všechno najdeš **

Edit admin - odstraněn odkaz

Issana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.17 11:08

Markéta636: A jak často na to cvičení chodíte nebo jak často je vhodné na něj chodit?

Emilia85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.17 16:49

Prosím vás, tohle cvičení je jak náročné? myslím tím, zda ho zvládnu, ikdyž jsem do teď nic moc nedelala…?

Míša Špatná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.17 14:10

Jime, mohl bys k tomuto cvičení napsat něco víc? Třeba jak to probíhá a tak…Díky!

JimBeam90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.17 20:02

Jasně, není problém :) Cvičení trvá 20 min, ale při první lekci je třeba počítat tak s hodinkou. Při první lekci trenér vše vysvětlí a hlavně si celé svičení zkusíte. První lekce je zaměřena hlavně na seznámení se cvičením a na nastavení intenzity elektrických šoků. S touto intenzitou pak začínáte na další lekci. Další lekce už trvají opravdu 20 min. Cvičení probíhá ve speciálním oblečku, takže ani není třeba nic s sebou nosit. Je to opravdu velmi pohodlné a komfortní cvičení. Samotné cvičení pak probíhá tak, že v časových intervalech do vás proudí proud (vždy do určité partie) a vy u toho cvičíte určité cviky. Cvičení není nijak težké, ale zabrat dá. Za ten progres to ale stojí ;)

Míša Špatná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.17 12:41

Hele, já mám takový asi blbý dotaz, jo…ale nebolí to? Jako myslím ten proud… :roll:

ElkaO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.17 22:12

Nedivím se tvému dotazu…Ale neboj, ne nebolí to… Celé cvičení probíhá tak, aby ti to bylo pohodlné, ne aby tě to bolelo… I když každou hodiu se ti intenzita zvyšuje… Když mi po 2 měsících ukázali intenzit, na které jsem začínala, tak mi to přišlo srandovní, vůbec nic jsem necítila :)

Nika010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.17 11:43

Elko, ty tam teda chodíš už dlouho, jo? Jaký je progres? Co cítíš? Já bych ráda zhubla, ale spíš mě trápí špatné držení těla. Je to i na to? Na stránkách jsem viděla, že ano, ale zajímá mě, jak to vidíš ty, když tam chodíš :)

ElkaO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.18 18:45

Niko, docházím tam cca 4 měsíce, teda 4*4 je 16, čili mám za sebou 16 lekcí :) Výsledky ale jsem ale viděla už tak po 3. lekci kdy jsem si sama uvědomovala, že lépe držím tělo :) Jinak Niko, ty chodíš, nebo se chystáš? Jako takhle, cvičení pro ženský je to super. Ty věčně nemají čas a 20 minut týdně je prostě nezabije :)

JamkaKam85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:39

Elko, mohla bys mi prosím říct, zda jdi u toho cvičení vydržela? A pokud ano, tak jaké máš výsledky? A kombinuješ to třeba se zdravou stravou?

ElkaO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.19 08:48

Jamko, dívej. Já na Body express chodím už přes rok (4× měsíčně). Přiznám se, že přes léto jsem to flákala, to mám ale pohyb jinde (chodila jsem 2-3× měsíčně). Hele, jako zdravou stravu… Nijak extra, prostě se jen nepřejídám a vynechala jsem nějaké potraviny (smažený, pečivo). Ale to nemá co dělat se cvičením, to má co dělat s tím, že já fakt extra rychle přibírám :D

JamkaKam85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.19 11:06

Aha, tak super. Jako já počítám s tím, že není možný se prostě přežírat a jíst nevhodný potraviny. Tomu rozumím :) Nicméně mě ale zajímal tvůj přístup. Jako nechci držet nějaký drastický diety, tak na to jsem se jen ptala, zda ti ke změně postavy postačila ta docházka na body express :)

Erikoska1989
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.19 12:16
Opravdu?

Já jsem se na ten Body express koukala a hledala jsem si i nějaké diskuze. A našla jsem info o tom, že to cvičení aktivuje svaly pomocí slabého elektrického impulsu, trerý působí na všechny svaly najednou a díky tomu za 20 minut jakoby odcvičíš to, co ve fitku alespoň 2 hodiny 5× týdně. Je to tak? Jak to působí na tebe?

Barborabb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 13:18

Já chodím do Wanderfitu v Brně. Chodila jsem předtím do Body Expressu a nedá se to srovnat. Přístup ke klientovi, úroveň a kvalita cvičení. Do Body už bych se nevrátila.

NatkaNaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 20:06

Mně to nic neřeklo a ani jsem neviděla výsledky. Za ty peníze máte lepší, když si koupíte nějaký stroj a budete na něm pořádně makat ;)

Jancullka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 22:08

Nápodobně, pořídila jsem si svůj vysněný veslovací trenažer a po dvou měsících je to znát jak na váze, tak i na postavě. Za mě lepší jak nějaký běžecký pás nebo rotoped, protože se tady zapojuje celé tělo https://www.fitham.cz/…vemia-rw1000

NatkaNaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.21 20:22

Taky jsem si objednávala stroj přes fitham akorát veslovací trenažer. Oblíbila jsem si ho hned od první návštěvy ve fitku, akorát čas mi moc nepřeje se do fitka dostat, takže jsem si koupila trenažer domů, abych měla nějakou fyzickou aktivitu :)

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 09:38

Uvažuju o tom skyergu, ale je toto zrovna vhodný stroj na to, abych zapojila celé tělo?

Váš příspěvek