Hubnutí se Světem zdraví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magdulkaa
27 příspěvků 23.11.16 12:54
Hubnutí se Světem zdraví

Dobrý den, prosím o názor na hubnutí se Světem zdraví. Má někdo zkušenost? Děkuji!

Reakce:
miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.16 02:56

Jasně a uplna spokojenost :)

Magdulkaa
27 příspěvků 25.2.17 11:53

Ty jsi tam chodila nebo chodíš? A jak to probíhá? Co výsledky? Spokojenos? Kolik a za jak dlouho jsi zhubla?

Alex.aley
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.17 11:16

Mají teď akci na úvodní balíček :) Jen za 2 stovky :)

anduskan
21 příspěvků 17.9.17 23:06

Se světem zdraví jsem teprve začala, mám po úvodní konzultaci, zaujal mě jejich přístup, nic nemusíte, všechno je na vzájemné dohodě.

Inuskaa12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.17 20:45

Sice nic nemusíme, ale taky není dobré přistupovat laxně. Potom nic nezhubneš a budeš potom akorát upadat do bezmocnosti. Proto je lepší se do toho zakousnout a vydržet a snažit se.

Jarculkaa
6 příspěvků 23.9.17 23:11

Do Světa zdraví poctivě docházím, ale můžu upřímně říct, že ze začátku to byl boj. Musela jsem si zvyknut na režim. Nakonec se výsledky začaly dostavovat a jsem jejich klientkou třetí měsíc a nedám na ně dopustit.

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.17 17:52

Prohlédla jsem si jejich stránky www.svet-zdravi.cz. Dozvěděla jsem se tam spoustu užitečného. Vážně uvažuji nad tím, že se objednám na úvodní konzultaci.

Janča90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.18 12:39
Svět Zdraví

za mě je svět zdraví nejlepším místem, kde vám poradí zhubnout, jak mně, tak i mým kamarádkám zkušeně poradily a všechny jsme zhubli mnoho kg

mirinka86
2 příspěvky 20.9.18 16:54

ano já mám a jsem s nimi spokojena…dokončuji půl roční proces a zhubla jsem necelých 10kg.

romcatono
2 příspěvky 18.11.18 13:44

ty jo ja koukám,dám na Vás holky,chodím kolem každy den ale ještě jsem se neodvážila,jsem ráda že jsem si přečetla doporučení a hned zítra tam zajdu a pak dám vědět,jaký to bylo

Betyyynkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.19 19:48

Svět zdraví moc dobře znám. Mám s nimi velmi pozitivní zkušenost při hubnutí. Moc mě pomohli.

nikulkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.19 21:19

A ty pozitivní zkušenosti jsou? Máte už nějaká kila dole?

Betyyynkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.19 21:56

Po čtyřech měsících jsem zhubla sedm kilogramů. Jsem spokojená a doufám, že si váhu budu držet.

Amulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.19 23:11

To jste opravdu dobrá, teď jenom, aby jste si kila udržela.

Betyyynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.19 21:58

Snažím se, abych nepřibrala, hlavně se snažím dodržovat to co jsem se ve Světě zdraví naučila.

Maalvaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.19 20:43

Zhublá kila je opravdu těžké si udržet. Ale pokud dodržujete principy, které vás ve Světě zdraví naučili, tak to jde.

Koosinkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.19 20:34

Já i po zhubnutí k nim jednou za čas zajdu na konzultaci, abych byla v pohodě a váhu i životní styl si držela.

LadyNnnn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.19 18:00

Můžu se zeptat, co OBJEVNÉHO, vám ve SZ prozradili? Myslím opravdu nového, neznámého. Ne běžné věci jako snídat, a to spíš sacharidy, jíst v malých porcích a často, hodně ovoce a zeleniny, dost pít čisté vody, cvičit v příslušné tepové frekvenci apod. apod. Můžete mi některá KONKRÉTNĚ odpovědět? Nebo je pravda, co jsem slyšela - že všichni ti nově vyrojení „výživoví poradci“ jsou jen napapouškovaní zloději.

Koosinkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.19 20:41

Všechno co jste vyjmenovala je pravda, až na ty nově vyrojené poradce. Já chodím ke starší, vzdělané a hlavně profesionální. A nic mě nepapouškuje.

Annkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.19 23:41

Je na každém pro koho se rozhodne, s kým bude hubnout. Já byla na konzultaci ve Svět zdravá:-)

Květkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.19 20:12

Myslíte Annkaa Svět zdraví?

Annkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.19 18:37

Ano myslím Svět zdraví.

Květkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.19 09:34

Jsem k nim objednaná na konzultaci - zvýhodněný úvodní balíček - základ. Chtěla bych zhubnout s profesionály.

Liindaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.19 22:00

Ten Svět zdraví se mě začíná líbit. Já si hubnu jen tak sama, pak zase přiberu jen tak zpátky, už mě to nebaví. Chce to odbornou pomoc.

salomeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.19 22:39

Taky to asi zkusím, už dlouho se snažím zhubnout.

Květkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.19 18:13

Mám konzultaci za sebou, výživová poradkyně mě sestavila hubnoucí plán a začala jsem.

Heedaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.19 22:04

Na základní diagnostiku jsem se taky objednala, už se těším na hubnutí.

Aniitaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.19 20:49

Kolik chcete zhubnout Květkaaa? Já mam nadváhu dvacet kilogramů a už nemám sílu to řešit.

Květkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.19 22:29

Ráda bych deset kilogramů, takže uvidím jak to půjde. A vy se Aniitaa ničeho nebojte a zkuste to taky s nimi. Jsou odborníci a umí to.

Marcelkaaa66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 22:11

Já si na www.svet-zdravi.cz našla spoustu příběhů od lidí kteří s nimi zhubli a dostalo mě to natolik, že jsem se k nim objednala na úvodní konzultaci.

Brelaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.19 22:34

Svět zdraví znám jenom z doslechu, ale prý jsou velmi dobří co se týká hubnutí.

Míšenka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.19 22:03

Jak se to vezme, moje kolegyně z práce není s hubnutím u nich nadšená. Prý to stálo spoustu peněz a výsledek nic moc.

Kaaarin21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.19 22:19

Tak to je věc názoru a vlastní zkušenosti. Každému se to nemusí podařit. A cena? Tak ceník mají na www.svet-zdravi.cz, tak každý ví do čeho jde.

Váš příspěvek