Mám problém s erekcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milanpelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.21 23:53
Mám problém s erekcí

Mám problém s erekcí a dost mě to trápí. Díval jsem se na nějaké prášky na lepší erekci, ale myslíte, že to opravdu funguje? Zkoušel jste to někdo sám na sobě? Jaké máte výsledky?

Reakce:
Leeniska
26 příspěvků 5.5.21 15:08

Zeptala bych se asi spíše v lékárně, nebo ještě lépe u doktora, ty vám poradí nejvíc

Kareltur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 19:19

Rovnou se přiznám, že jsem tomu vůbec nevěřil. Problém s erekcí jsem víc jak rok přecházel s tím, že se mi to určitě zlepší. Ono se to však nezlepšilo, takže jsem prášky na lepší erekci vyzkoušel. Koupil jsem přírodní doplněk stravy, který do hodiny zabere. Nemá žádné vedlejší účinky, takže se není čeho obávat.

Milanpelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.21 09:38

Je to 100% přírodní doplněk stravy? Mohu se zeptat jaký užíváte?

Kamil33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 12:50

Ja jsem mel s timhle bohuzel taky dost problemy a zacal jsem to trochu resit, je to preci jenom dost citlive tema, az jsem narazil na doplnek stravy Proerecta a od te doby co ho pouzivam urcite velke zlepseni, takze muzu doporucit…

Kareltur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.21 22:14

Já potřeboval opravdu silný doplněk stravy na erekci, a proto jsem si vybral doplněk https://www.amarex.cz/ , se kterým jsem ještě nikdy nezklamal.

Honzapetrina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.22 22:54

Už jsem na erekci vyzkoušel více přípravků, ale ještě se mi nepodařilo najít takový, který by mi opravdu pomohl k rychlé a tvrdé erekci. Máte někdo jinou zkušenost?

Davidkozacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 14:09

Mám v podstatě stejnou a jinou zkušenost jako máte. Dlouhou dobu jsem hledal přípravek na erekci, který by mi opravdu pomohl. Také jsem jich vyzkoušel víc, než jsem koupil přípravek na erekci, po kterém ho mám zase tvrdého tak, že mohu souložit třeba půl hodiny v kuse.

Honzapetrina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.22 23:14

To bych si přál, abych mohl zase bez starostí souložit a hlavně aby ze mě opadla ta nervozita kterou mám, když to nefunguje tak jak má. Jaké prášky na erekci si kupujete?

Davidkozacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 23:47

Tak já bych určitě mohl doporučit přípravek na erekci https://supererekce.cz/…0tablet.html , po kterém ho mám tvrdého rychle a dlouho. Účinek vydrží opravdu velmi dlouho.

Janamareckova447
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.22 09:13

Ahoj, já řeším problém s manželovou erekcí, který však odmítá brát jakékoliv prášky na erekci… Jak to tedy řešit? Já si totiž myslím, že on už si nějaké pořídil, ale nepomohlo mu to. Celkově se nám to dost špatně řeší, protože on o tom se mnou ani moc mluvit nechce, což jistě chápu.

Evann52
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.22 20:55

A co vakuová pumpa? U manžela nám také nepomáhalo, když bral prášky na erekci. Tak jsem mu objednala vakuovou pumpu a jak mu ho vždy dokážu rychle postavit.

Mirektunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 14:49

Má pravdu, vakuová pumpa je dobré řešení, tak jsem ho u sebe aplikoval a úspěšně. Koupil jsem vakuovou pumpu https://e-kondomy.cz/…akuova-pumpa a díky tomu si mohu s manželkou zase užít se. Erekce tím jde udělat rychle.

Váš příspěvek