Mám problém s erekcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milanpelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.21 23:53
Mám problém s erekcí

Mám problém s erekcí a dost mě to trápí. Díval jsem se na nějaké prášky na lepší erekci, ale myslíte, že to opravdu funguje? Zkoušel jste to někdo sám na sobě? Jaké máte výsledky?

Reakce:
Leeniska
26 příspěvků 5.5.21 15:08

Zeptala bych se asi spíše v lékárně, nebo ještě lépe u doktora, ty vám poradí nejvíc

Kareltur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 19:19

Rovnou se přiznám, že jsem tomu vůbec nevěřil. Problém s erekcí jsem víc jak rok přecházel s tím, že se mi to určitě zlepší. Ono se to však nezlepšilo, takže jsem prášky na lepší erekci vyzkoušel. Koupil jsem přírodní doplněk stravy, který do hodiny zabere. Nemá žádné vedlejší účinky, takže se není čeho obávat.

Milanpelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.21 09:38

Je to 100% přírodní doplněk stravy? Mohu se zeptat jaký užíváte?

Kamil33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 12:50

Ja jsem mel s timhle bohuzel taky dost problemy a zacal jsem to trochu resit, je to preci jenom dost citlive tema, az jsem narazil na doplnek stravy Proerecta a od te doby co ho pouzivam urcite velke zlepseni, takze muzu doporucit…

Kareltur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.21 22:14

Já potřeboval opravdu silný doplněk stravy na erekci, a proto jsem si vybral doplněk https://www.amarex.cz/ , se kterým jsem ještě nikdy nezklamal.

Váš příspěvek