Kam na dovolenou po Čr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarkavvr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.21 11:09
Kam na dovolenou po Čr?

Plánujete už někdo letošní dovolenou? Kam vyrazit u nás?

Reakce:
Jirinakalis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.21 23:05

Pokud chcete cestovat v rámci ČR, tak rozhodně doporučuji penzion https://www.relaxprovas104.cz/ , odkud jsem se vrátila jako vyměněný. Konečně odpočatá a nabitá energií. Byla jsem tam na několika masážích, solné páře, finské sauně. Prostě pohoda za dostupnou cenu v pěkném penzionu.

Filip007
1 příspěvek 30.6.21 16:24
Morava

Zdravím. Já vyrazím k řece a to na Moravu. Chci se podívat do bezpečné lokality a prozkoumat škody způsobené tornádem. Rozhodl jsem se tedy, že zajedu do penzionu Florian (https://www.pensionflorian.cz/), kde budu pár dní podnikat výlety.

Sluníčko09
27 příspěvků 19.7.21 10:03

My letos Krkonoše, loni Zlaté Hory a rok před tím Morava, Hanácko, všude moc krásně :srdce:

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 19:56

Tak to my jsme zase spíše fanoušci výletování po lesích a horách a tak… V tom vám třeba pomůže tato stránka zde - https://www.naturehikecz.cz , ze které jsme si konkrétně my pořídili docela dost velké množství různého vybavení, takže jestli někdo z vás má zájem, určitě mrkněte a něco pořiďte.

Sluníčko09
27 příspěvků 17.8.21 10:11
@Pipulínek píše:
Tak to my jsme zase spíše fanoušci výletování po lesích a horách a tak… V tom vám třeba pomůže tato stránka zde - https://www.naturehikecz.cz , ze které jsme si konkrétně my pořídili docela dost velké množství různého vybavení, takže jestli někdo z vás má zájem, určitě mrkněte a něco pořiďte.

Díky, super :palec:

novaklen13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 00:22

Co se destinace na dovolenou u nás týče, tak já za sebe teda musím doporučit Pálavu. Byli jsme tam letos a naprostá nádhera. Původně jsme si tam chtěli v jednom kempu pronajmout nějakou chatku, ale nakonec se ukázalo, že všechny byly obsazené, tak jsme to vyřešili tak, že jsme si od https://www.karavany-strakonice.cz/ půjčili karavan a jeli tam s ním. Slyšela jsem, že hezký je třeba i Český ráj. Tam se možná zajedeme podívat příští rok.

Mariosa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 09:05
Ubytování Ledenice

Pokud se chystáte vyrazit do Jižních Čech, ať už za cykloturistikou, rybolovem, nebo pouze za relaxem, tak můžu doporučit nově zrekonstruovaný penzion v Ledenici. Má vlastní bazén, přírodní koupání je vzdáleno asi sto metrů. Moc hezká lokalita a skvělé ubytování pro jednotlivce, páry i pro zaměstnance
https://penziongabriela.cz/

Martatrstkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 23:01

Sjednáváte si na dovolené pravidelně cestovní pojištění? Nemyslím jen po Čr, ale hlavně zahraničí? Kde si ho případně výhodně sjednáváte?

Lenkahrazdilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.22 22:47

Já tedy pravidelně, protože nikdy nevíte co se kde může stát a je lepší na to být připravený. V poslední době se vždy podívám na srovnávač pojištění, kde najdete během pár kliknutí kompletní srovnání pojištění. Pojištění si pak také můžete i online sjednat. Je to velmi jednoduché.

Martatrstkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 15:48

Když používáte ten srovnávač pojištění pravidelně, tak mi můžete doporučit kam se na to podívat a trochu přiblížit, jak přesně to srovnání funguje?

Lenkahrazdilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 23:20

Určitě, pokud budete chtít srovnat nabídky pojištění a případně si pak pojištění i online vyřídit, tak z vlastní zkušenosti určitě doporučuji se podívat na srovnávač https://www.klik.cz/ Našla jsem tam vždy výhodnou nabídku pojištění a navíc sjednání je pak velmi jednoduché. Nabízí dokonce možnost sjednání pojištění po telefonu.

Evička Studničková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.22 10:55

Pokud pojedete do Prahy, tak se hodí články z https://www.hotel-golf.cz/blog/

DankaPavlova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.22 10:55

My letos pouze po Česku. Pokud to situace ke konci léta dovolí tak možná na týden do Chorvatska, ale to je zatím jen přání. Zatím plánujeme spíše kratší jedno - dvoudenní výlety. Nejbližší výlet bude za 10 dní. Jedeme s kamarády na vodu. Půjčíme si loďky http://www.luznice-pujcovna-lodi.cz/ protože vlastní ještě nemáme, byť teda nás to baví jezdíme docela často. Už se moc těším a doufám, že bude voda příjemná jestli se někde neplánovaně cvaknem.

Váš příspěvek