Zlepšení erekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marekkonas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.21 23:41
Zlepšení erekce

Doporučíte mi někdo z vlastní zkušenost, co opravdu funguje na lepší erekci?

Reakce:
Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 19:10

Nikdy bych si nevzal nic jiného, než jen čistě přírodní doplněk stravy na lepší erekci. Ten používám už víc jak rok a nikdy mě nezklamal. Pro tělo to není nijak špatné a erekci mám jako dřív.

Marekkonas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.21 09:32

Jak jste ho vybíral? Mám strach abych si neobjednal něco drahého, co by třeba nemuselo úplně fungovat…

Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.21 22:00

Objednávám si jen čistě přírodní doplněk stravy na lepší erekci https://www.amarex.cz/ , který zafunguje vždy rychle po tom, co si ho vezmu. Jedna tableta mě vychází jenom na 30 korun, takže to opravdu není vůbec nic drahého. Doručení mají do 24 hodin, takže je to rychlovka

VerculeX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 16:53

Jak dlouho se dá tady ten doplněk užívat? Může se brát před každým sexem? Chci to zkusit koupit příteli, protože začal mít problémy s výdrží :(

Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 18:39

VerculeX: Jasně, všechny tady ty doplňky jsou určené na dlouhodobé užívání vzhledem k tomu, že když je problém s erekcí, tak se nevyřeší hned a je potřeba tomu prostě pomoct.

Vierineninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 17:25

Když má přítel problém s erekci, tak použijeme tento sprej https://e-kondomy.cz/…et-hard-50ml a po chvílce stojí jako svíčka. Doporučuji všem!

LukášLuki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 20:35

Jak tady ty věci účinkují když se neužívají vnitřně, ale zevně?

Vierineninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 21:34

Tak konkrétně ten sprej z e-kondomů funguje dobře

Váš příspěvek