Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s eshopem Zdravý batoh? Mají krásné batohy a já mám doma budoucího prvňáčka, tak bych u nich chtěla batoh objednat.
Batoh z eshopu Zdravý batoh
Ahoj, my máme z eshopu batoh pro oba syny a jsme naprosto spokojení.
Batohy jsou fakt pevné, mají vyztužené - ergo záda a různé vychytávky,
to se líbí hlavně klukům
@Halam Díky za koment no mě právě zaujal ten batoh Active AIR FLX,
nevíte - stojí za koupi? Má plno vychytávek - využije je
vůbec dítě?
Mladší syn má tento https://www.zdravybatoh.cz/…rex-beckmann a je opravdu super. Batoh je z recyklovaného materiálu, dá se pohodlně zvětšit (FLX) a nabízí absolutní komfort - nic lepšího neexistuje!!!
@Halam Děkuji za
odpověď, je fakt krásný. Teď ho teda nemají skladem, ale počkám si do
konce května, určitě stojí za to čekání
© 2022 Vitalion.cz, Napište nám | Podmínky užití | Poučení OOU | Reklama | Cookies (seznam) | Mapa webu
Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.
