Liposukce boků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vojtanikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.21 23:52
Liposukce boků

Jak probíhá liposukce boků? Na co bych se měla připravit? A hlavně prosím, jak dlouho potom trvá, než se člověk dá dohromady?

Reakce:
Katkavlacelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.21 01:32

Popravdě, když jsem viděla kamarádku po liposukci, tak jsem byla přesvědčená, že na to nikdy v životě nepůjdu. Opravdu hodně trpěla. Pak jsem však našla kliniku, kde provádí liposukci a okamžitý transfer tuku pomocí vodního paprsku. To bylo jako nic, s výsledkem jsem mega spokojená.

Vojtanikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 01:05

Kde jste tu kliniku našla? Jak přesně by to teda mělo fungovat? To není odsátí tuku?

Marlienka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 09:15

Mně dělali břicho i boky a bylo to tak na 2 hodiny. Z boku mi odsali 300 ml a z břicha necelých 700ml. Byla to slim lipo v Yes Visage takže ono jistě bude záležet na druhu liposukce, nevím. Jinak je potřeba potom trochu oddychovat a nenamáhat se. Ale po par dnech jsem byla v pohodě. Výsledek byl vidět po asi třech týdnech ale ten konečný výsledek tak po 4 měsících. Ale po zákroku jsem po necelým týdnu již normálně fungovala. No záleží i jakou práci děláš. Naštěstí já mám celkem klid v práci takže se moc nenaběhám a jenom sedím.

Katkavlacelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.21 00:17

Celé to mají podrobně popsané na stránkách kliniky https://www.perfectclinic.cz/…im-paprskem/ Domluvila jsem si u nich konzultaci, kde jsem si to vše ujasnila.

Radkamacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 00:30

Doporučíte mi, kam v Praze na lipošku? Jsem se svým tělem opravdu nespokojená a chtěla bych s tím už konečně něco udělat…

Martinalenkv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 23:28

Já jsem z toho měla dlouhou dobu opravdu strach. Pak ale kamarádka objevila, že se dělá i neinvazivní liposukce. Když jsem pak viděla jak vypadala po zákroku, tak jsem se objednala také a teď jsem spokojená. Doporučuji však vybrat opravdu dobrý salon, kde to udělají.

Radkamacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.21 21:04

A kde jste tedy byla? Kde jste byla spokojená?

Martinalenkv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.21 12:33

Byla jsem na neinvazivní liposukci u https://www.studiomone.cz/…ni-liposukce , ihned po zákroku uvidíte výsledek. Pokud by jste chtěla mít trochu představu, tak tam mají i fotky žen před a po zákroku.

Váš příspěvek