Kvalita konzerv pro psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vasickova58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.20 20:59
Kvalita konzerv pro psa

Jak vybrat kvalitní konzervu pro psa? na co se dívat? které chutnají u vás?

Reakce:
Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.20 18:56

Musím se přiznat, že jsem velice dlouhou dobu nepřemýšlela nad tím, co bude náš pes žrát. Kupovala jsem mu co jsem zrovna viděla, a také často dostával zbytky od oběda. Potom mi ale nechtěl moc žrát, a měl hodně zdravotních problému. Od toho jsem mu začala kupovat kvalitní žrádlo pro psa. Hodně mu to pomohlo, už zase normálně běhá po zahradě a je na něm vidět, že je plný života.

Leniiska
8 příspěvků 5.8.20 15:11
Záleží na pejskovi. Jak je starý? Jaké je to plemeno? Většinou u starších psů se dává víc vitamínu a menší množství aby z toho nepřibírali ale štěňat je krmení častější a energeticky bohatší. Takže tak. Nebo máš na mysli jakou značku beru?
@Vasickova58 píše:
Jak vybrat kvalitní konzervu pro psa? na co se dívat? které chutnají u vás?
Filipkovar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.20 21:26

Pokud hledáte kvalitu, tak doporučuji kvalitní konzervu brit mono protein, která je pro psa lehce stravitelná právě díky obsahu pouze jednoho proteinu.

Gabca.gabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 01:58

Vyzkoušela jsem koupit 4 kousky, a musím uznat, že už při otevření je cítit příjemná vůně. Jinak hned jak jsem ji psovi dala, tak to vše zblajznul a opravdu s velikou chutí.

Váš příspěvek