Oteklé nohy, jak se jich zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraklar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 14:29
Oteklé nohy, jak se jich zbavit?

Nemám vůbec problém s váhou, ale mám často nateklé nohy. Někdy je to opravdu hodně bolestivé. Moje tělo si zadržuje hodně vody, jak na to? nechci zkoušet žádné prášky nebo bylinky. Raději bych to třeba vyběhala / vyhodila, ale to mi nepomáhá.

Reakce:
Janadrabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 14:30

To může být, pokud máte například sedavé zaměstnání nebo prostě celkově málo pohybu. Mohla bych poradit podložku, která vydává elektrické impulzy, které přirozeně mechanicky působí na svalstvo dolních končetin, a podporuje tak krevní oběh.

Klaraklar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.20 14:31

Jak to tedy funguje? používá se nějak pravidelně? kolik jste za ni zaplatila?

Janadrabkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 01:50

Ano podložka, kterou jsem koupila z drainastim. cz Najdete tam i celé video o tom, jak se používá. Používat by se měla pravidelně, a několikrát za den. Používám ji 5 krát za den po zhruba 10 minutách. Cítím se daleko lépe, mohu chodit delší procházky, protože už nemám tak bolavé a nateklé nohy.

VoLenka73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.20 11:49

Mi na tohle pomáhá H2out. Dobře mě to odvodní a otoky docela výrazně zmizí. Cítim se mnohem lépe po tom. Můžu jedině doporučit

Mirrka21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 15:16
@VoLenka73 píše:
Mi na tohle pomáhá H2out. Dobře mě to odvodní a otoky docela výrazně zmizí. Cítim se mnohem lépe po tom. Můžu jedině doporučit

Také můžu doporučit. Je tam viditelná změna a hlavně ten pocit lehkosti je fajn

Váš příspěvek