Brit konzervy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danča Soukenická
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.20 09:32
Brit konzervy

Zdravím, našel by se tu nějaký pejskař se zkušeností s Brit konzervami? Podle netu se mi zdály super, ale vzhledem k tomu, kolikrát už jsem vyhodila peníze za krmivo, co nesedlo, už se radši ptám a dám spíš na vlastní zkušenost někoho z Vás… pokud máte ozkoušeno, budu moc ráda :-)

Reakce:
VeveBee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.20 10:06

My od britu odebíráme krmivo už několikátým rokem a nikdy nebyl žádný problém, takže bych se zklamání opravdu nebála… vlastní zkušenost mimo granule sice nemám, ale podle složení a hodnocení na heurece vypadají víc než dobře.

Hedvika Dvorecká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.20 20:19

Mně přišel Brit vždy jako sázka na jistotu a pokud člověk shání dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, krok vedle určitě neudělá. Každopádně zpět konkrétně ke konzervám - nejčastěji beru Paté & meat kachní verzi a pesanům jede fakt neskutečně.

MargaretaDolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.20 09:27

Přidávám se, dávám jejich řadu Mono protein zhruba od půlky února a pesani se jich pořád nemůžou nabažit. Kvalitní, téměř čisté maso za přiměřenou cenu… podle mě jednička!

DenisaDenny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.20 13:34

Zdravím, ono taky dost zálěží, co od konzerv očekáváte. Myslím tím, jestli je chcete jako odměnu, nebo třeba plnohodnotné krmivo a k jaké jejich řadě se tím pádem nejvíc přikláníte. Přeji hezký den!
:mrgreen:

Váš příspěvek